Eikö tuota taparikollista saada ollenkaan vankilaan? Mies riehuu jatkuvasti ja ulkopuolisen silmin katsottuna kuuluisi ilman muuta pyöreään koppiin, mieluummin ilman pehmusteita. 😡
http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/567967-al-asema-aukion-torkeasta-pahoinpitelysta-tuomittu-uusnatsi-syytettyna
http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/567967-al-asema-aukion-torkeasta-pahoinpitelysta-tuomittu-uusnatsi-syytettyna
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miten tuo liittyy millään tavalla Kauhavan asioihin?? Ota yhteyttä jonnekin jossa mielenterveyttäsi voidaan hoitaa.
Onhan siinä sen verran yhteyttä, jotta Kauhavalla oli se suuri Nazimielenosoitus sielä urheilukentällä täs syyskuulla. Oli kokoontunu ympäri maata näitä Sisuja, Vastarintaliikettä, Rajat Kiinni -söpellysta ja mitä kaikkia niitä natsiporukoota ny on... heilaamaan. Eli ihannoivat tätä Torniasen sekopäätä.
Hoitoa näytät kaipaavan sinäkin! Torniaisen Jesse on hieno mies!
Pitäis lopettaa eläinlääkärin määräyksellä.
Mitä hienoa on jatkuvasti väkivaltarikoksia tehtailevassa huligaanissa? 🤔 Tyyppi on täysin syrjäytynyt yhteiskunnan elätiksi ja vuosi vankilassa maksaa n. 80 000 euroa ja asianajokulut päälle. Et itsekään usko, että tuo koskaan tulisi maksamaan euroakaan veroja, joten sinunkin varoistasi häntä hyysätään.
Eikö sua saa kukaan HOITOON, alkaa kypsyä tähän sun sekoiluun!
Sinne joutais moni maan lakeja rikkova suvakki myös. Osa on luojan kiitos saatu mielisairaalan suljetulle osastolle, kuten tämä punapappi toivonen. Onkohan outi popittaja samassa laitoksessa kun ei ole kuulunut mitään vähään aikaan.