Sijoittaja-sipilän uusi hillotolppa

Ministeriö suunnittelee Suomeen satelliittivalvontaan perustuvia tiemaksuja

https://www.is.fi/autot/art-2000005401221.html

kertoisi nyt meille muillekin mihin yhtiöihin vakuutuskuorien puitteissa rahaa sijoittaa...
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taas tämä satellittivalvonta pullahtaa esiin kun persut eivät ole hallituksessa ja väriviallisilla ei ole mitään vaihdettavaa tai myytävää kun perseetkin on jo myyty useampaan kertaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kansankapitalismia kirjoitti:

Ministeriö suunnittelee Suomeen satelliittivalvontaan perustuvia tiemaksuja

https://www.is.fi/autot/art-2000005401221.html

kertoisi nyt meille muillekin mihin yhtiöihin vakuutuskuorien puitteissa rahaa sijoittaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu