Vaalivauveli tulossa,
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/Presidenttipari-Niinistö-ja-Haukio-odottaa-perheenlisäystä/1053139
Tarja on turhaan hätäillyt, kutit eivät olleetkaan Saulilta loppu,,!
http://www.savonsanomat.fi/kotimaa/Presidenttipari-Niinistö-ja-Haukio-odottaa-perheenlisäystä/1053139
Tarja on turhaan hätäillyt, kutit eivät olleetkaan Saulilta loppu,,!
Vastaukset 11
Vanhimmat
Paljon Onnea!!
Sauli Niinistölle ja Jenni Haukiolle tulvii onnitteluita – ”Ihania uutisia!”
http://www.is.fi/kotimaa/art-2000005401576.html
Täytyy toivoa, ettei ole down lapsi.
Miksi tarja häpeää AUtytärtään ja sen KSlasta..
Miksi Tarja ei tuo näytille lapsenlastaan onko se down .?
Keinotekoisesti siemmennetyillä lapsilla on usein henkisiä ja kehollisia vikoja...
sääli tällaista lapsiraukkaa.
.
Minullakin on sama tullut mieleen, miksi piilotella toivottua lasta, täytyy olla jotain
salattavaa, eihän se Annakaan ole penaalin terävin kynä, vaikka on itse Tarjan geenit....ei ole pystynyt edes yo-tutkintoa suorittamaan.
Kradua kuulemma nysvännyt suojatyöpaikassaan vuosikausia, Tarja voisi sen rahalla ostaa tyttärelleen, mutta kun on niin nuuka.
HAH HAH HAA NAAPURIN NAMUSETÄ POLKENU KUN TULPATONTA MOPOO JA HUUTANU HAUKI ON KALA, HAUKI ON KALA. KUKAHAN MAKSAA PÄIVÄHOITO MAKSUT VARMAAN SOSSU.
Niinistö otti neuvostani vaarin ja käytti adjutanttia miehen työhön!
Onnea Haukiolle. Oli korkea aika.
Punikit ne on vasta kovia panomiehiä, sielä joku antti polki kuulemma äitinsä ikäisen kuuskymppisen muijan tiineeksi, saa nähdä mikä downi siitäkin tulee,
varmaan lehmän näköinen, jos olikin sonni asialla.
Kyllä ikämiehenä tiedän, kaatamalla sisään, jäätelötikku myös hyvä apuna.
Hieno uutinen, Ruotsin kunikaalliset pikkuiset samaa ikäluokkaa,
Näin Niinistön ja Haukion vauvauutinen huomioitiin naapurimaissa – Expressen arvostaa hetken herkkyyttä
http://www.is.fi/kotimaa/art-2000005402066.html
Jotenkin näen katkeraa sävytettä viestiketjun aloituksessa..
Hyvä voittaa aina: siis
ONNEA presidenttiparille <3
Aivan upea ja odotettu uutinen!
Tiedoksesi nyt vain, että nämä Saulin jo olemassa olevat lapsenlapsetkin ovat jo paljon vanhempia kuin tämä tuleva Saulin oma kolmas lapsi.