Onneksi saa kohta kahwia, kun

pihalla on kostean ankeaa ja taivas harmaa...hmm..
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä saa kahwia aurinkoisinakin päivinä.

Äänestä
  • Meillä saa suklaakeksejäkin, ettei tarvi litkiä pelkkää nestettä.

    Äänestä

Aamu kahveet meni jo 9 aikaan ruokatauon jälkeen piti 12 ottaa kupillinen lisää enään ei viitti juoda pärisee pian likaa ja sitä rupeaa töitä tekemään ja tuota vettä tullut jo 3 päivää ei tunnu enään missään tulee vielä huomisekin täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


coffey kirjoitti:

pihalla on kostean ankeaa ja taivas harmaa...hmm..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu