Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hauskin ja ilmeisesti paras nettibingo / bingo

Ilmainen 10 ekkeriä bingoon. Jope Ruonansuu höpisee juttuja :D
Oikeestaan hauskaa touhua jos haluaa esmes testailla ilmaiseksi.

http://bit.ly/2oD69Gi

Itse voitin hitusen mutta pelasin kylläkin omilla rahoilla. Kannattaa tsekata jos Paffit ja muut ei liikoja innosta. Bingohuone
18200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

No juu saihan tuon, mutta ei nyt ainakaan vielä päässy niihin jättipotteihin käsiksi prkl. Kokkeillaan omilla sitte hitusen, mutta jes hauskaa

Äänestä

Kiitos tästäkin, ainakin välillä ihan asiallisia pelisivuja

Äänestä

Eipä midist. Itekki digaan pelata tuolla, jotenkin tuo bingo nappas kun hauskaa

Äänestä

Onhan tuolla moniakin hyviä bingosivuja ja tämäkin ihan sieltä parhaimmasta päästä. Ainakin suomenkielinen ja ilmainen 10€, että sen voi laskea plussaksi.

Äänestä

Se nainen siellä bingohommissa oli aika söpö, voisin pelata uudestaankin :D
Lähtisköhän ulos jos pistäs viestiä ja nakuttelin tovin bingoo

Äänestä

Se on jo varattu, mulle muhahahahah. Kysy sinä Jopea

Äänestä

Ihme horinaksi menee kyllä nämä jutut välillä. Vois tänne kokemuksiakin laittaa millainen pelipaikka on kyseessä, eikä jutella Jopen deittailuista :D

Äänestä

Hmm... minä sain vain 5€ ilmaiseksi, ovat ilmeisesti puolittaneet tarjouksen :(
Ainakin ne tuplas ensimmäisen talletuksen

Äänestä

Niin minäkin. Oli oikeasti hyvä bingopaikka, mutta ei sillä vitosella vielä pitkälle pötki.

Äänestä

On siinä ainakin yks hyvä puoli, sielä eioo bingohallien örveltäjiä :P

Äänestä

Onko kenestäkään muusta Ruonansuu jokseenkin ärsyttävä?

Äänestä

Ainahan siitä äänet saa pois nii ei tarvitse ku katsella naamavärkkiä XD

Äänestä

Vähän hassu tuo talletusbonus...jokaista pelaamaasi 5e kohti saat 5 euron edestä ilmaispelejä ja 125 euroon asti. Miksi ei vaan sukkana anna tuplana sitä?

Äänestä

Sehän on sama kuin talletusbonus jotenka no worries. Kannattaa laittaa selostukset pois päältä tai ne ottaa pidemmän päälle hermoon :D Pelaamisesta tulee kertalaakista hauskempaa.

Äänestä

Mikä on pienin panos täällä, en löydä millään Bingohuoneen sivulta? Tietäskö joku ja selventäs hivenen.

Jostain olin lukevinani aikoinaan että, jopa niinkin alhainen kuin 20 senttiä.....

Äänestä

Kummallisen hauskaa ja koukuttavaa bingoilua. Sama homma Mariabingossa, mutta tämä hitusen ehkä parempi kun keskittyy nettibingoon kunnolla, eikä kaikkiin mahdollisiin pelimuotoihin

Äänestä

Parempi vaan tallettaa itse, että pääsee pelaamaan kunnolla. Eka kerran pelasin bingoa, koskaan, missään. Ihan hauskaa sinänsä, varsinkin perjantaina muutaman kaljan avustamana.

Äänestä

Pelkästään Ruonansuun takia kokeilen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


bingomestari kirjoitti:

Ilmainen 10 ekkeriä bingoon. Jope Ruonansuu höpisee juttuja :D
Oikeestaan hauskaa touhua jos haluaa esmes testailla ilmaiseksi.

http://bit.ly/2oD69Gi

Itse voitin hitusen mutta pelasin kylläkin omilla rahoilla. Kannattaa tsekata jos Paffit ja muut ei liikoja innosta. Bingohuone

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu