Kertonee muutaman viimepäivän palstakirjoitukset

omaa kieltään keskustan palstatrollien tasosta, kaikista kolmesta päänikistä.

Todella onnetonta tasoa edustavat, ja valheellisia juttujaan syöttävät. Onhan keskusta tunnettukin epäluotettavuudestaan mutta alkaa kyllä ampumaan pahasti yli noiden muutaman toiminta.
564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Valitettavasti olet oikeassa. Keskustan palstalla riehuva väki aiheuttaa kyllä jo toiminnallaan enmmän haittaa kuin hyötyä keskustalle. Suoranaisia ja ilmeisiä valheita palstalla jatkuvasti.

Äänestä
  • Olet väärässä ei viservasurit ja ku''nkelpaiset Persut mitään haittaa. Sinusta on vähiten haittaa.

    Äänestä

  • demu.valehtelee.aina kirjoitti:

    Olet väärässä ei viservasurit ja ku''nkelpaiset Persut mitään haittaa. Sinusta on vähiten haittaa.

    No siinä oli oikein "piripitoinen" tarina jostain ?

    Äänestä

Pankkomajuri sekaisin amfetamiinista?

Äänestä

Pankkomajuri on henkisesti häiriintynyt reppana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haave-Harri kirjoitti:

omaa kieltään keskustan palstatrollien tasosta, kaikista kolmesta päänikistä.

Todella onnetonta tasoa edustavat, ja valheellisia juttujaan syöttävät. Onhan keskusta tunnettukin epäluotettavuudestaan mutta alkaa kyllä ampumaan pahasti yli noiden muutaman toiminta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu