Pullokalewi

Mikä tämä nenä kaltsu oikein on miehiään
4244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yksi Ilmajokisista miljonääreistä.

Äänestä

Joo oon huomannut sen hp: takin pakko olla tietokone alalla olisiko joku koodari

Äänestä
  • vuoden yrittäjä

    Äänestä

Kreikassa tämän alan ihmiset ovat miljonäärejä.
Mummo oli koko eläke ikänsä tuota tehnyt, mutta miljoonat jäi kaupungille, kun perillisiä ei ollut. Joillekkin pullojen kerääminen on vain tapa ja toisille niiden luontoon heitteleminen on roskaamista ja typeryyttä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Skinkka kirjoitti:

Mikä tämä nenä kaltsu oikein on miehiään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu