Oletteko nähneet jotain, ihan mitä vaan ilmentymiä, ilmestyksiä "taivaalla", esim. jonkun Olennon, kuten henkivallat tai jonkun ylemmänkin taholta? Tämä kysymys on tarkoitettu käsittämään ihan kaikenlaiset ilmentymät n. vuodesta 2005 lähtien. Ja koskee mitä tahansa ilmestyksiä, esim. joistain ihmisistä/olennoista!
Kertokaa vapaasti, aihe on vapaa ja anonyymisti saa täällä esittää asioita. Tämä on tärkeä asia, koska kartoitan Jumalien yms. pelaamista täällä plenaatallamme viimeisen yli vuosikymmenen ajalta.
Pyydän ihan oikeita tietoja, vilpittömiä, rehellisiä vastauksia, en v-mäistä kuittailua. Kiitos kaikesta arvokkaasta tiedostanne ja ajastanne!
Vilpitön kysymys ihmisille!
4
124
Vastaukset
- ihmisten-parhaaksi
Niin siis tarkoitus on hankkia vain todistusaineistoa sille, että Jumalat yms. ovat täällä Taivaskanavaa pitkin näyttäneet vaikka mitä paskaa, valetta ym. huijausta. Eli ihmiset, olette suojattuja, haen vain todistusaineistoa Jumalia tms. vastaan.
Tämä on myös kaikkien ihmisten parhaaksi, sillä tavoin, että tiedätte, ettei kukaan ole hullu, vaikka olisikin nähnyt jotain, vaan niin kaikki muutkin ovat nähneet, eivät vaan jostain syystä sano siitä välttämättä mitään. Tiedän, että kaikki ovat nähneet noita ilmentymiä, nyt vain tarvitaan ihmisten pelastukseksi todistusaineistoa, Jumalia tms. vastaan! - vilpitönvastaus
En ole koskaan nähnyt mitään yliluonnollista.
- NopeNope
En ole kokenut mitään yliluonnollista. Toki aivoni ovat kehittäneet 50 vuoden elämäni aikana aina silloin tällöin harha-aistimuksia.
- yliluonnollistaeiole
Jos ihminen kokee jotain yliluonnollista. Ihminen on vain yksinkertaisesti niin tyhmä, että
ei tiedä ilmiöön oikeaa vastausta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073