Persut on edelleen ainoa maahanmuuttovastainen

puolue Suomessa. Tämä totuus ei pala tulessakaan.
654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllä Seppo tietää senkin että Vasemmiston väki pakenee puolueesta,väki ei tykkää .

Äänestä
  • Seppo käy täällä taas monologiaan.

    Äänestä

Vasemmiston ja vihreiden harjoittaman Tuhoavan kulttuuri marximin torjunta on tärkeä tehtävä myös suomessa.

Samoin oikeiston harjoittaman moraalittoman keinottelu talouden kurissa pito on tärkeä asia.

Äänestä

Tuo aloitus sentään pitää paikkansa.

Äänestä

Ehdottomasti näin on.

Äänestä

Kyllä Seppo tietää Vasurit ovat perseestä olen itsekkin niin ajatellut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Seppo_M_Suomesta kirjoitti:

puolue Suomessa. Tämä totuus ei pala tulessakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu