Mitäs suvakki tähän?
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
sUvakki tähä et mitä vittua
Miksi tämänkin aloituksen teki joku apina?
Ketä tuon puoliksi kirjotustaidottoman ryssätrollin ja narkkarin asiat yleensä kovin kiinnostaisivat?
No nimenomaan teitä totalitarismia ja fasismia ajavia suvakki-pökkelöitä. Ettehän te muuten suoltaisi tänne anti-Ilja ja anti-MV viestejä tänne paskainen peräsuoli pitkällä joka päivä. Elämä kuluu teillä näytön äärellä päivystämässä ja paskaa suoltamassa. Hukkukaa säälittävään ja pikkusieluiseen kaunaisuuteenne.
voi olla että alkaa kiinnostamaan
No mutta hellanlettas sentään, kui se pikku kyykmannin päivä olisi pilalla, jos kukaan ei kyykmannin trollolloo mv/Iljuskii-aloituksiin vastaisi.
Suvaitseva ihminen ei vaan voi jättää kyykmannia räytymään yksin tuskaansa sillan alle. Muutenhan kyykmanni hermostuu ja alkaa vihakirjoittaa ja peukuttaa itseään.
Siksi.
Aina toi sama hokema, mitä väliä sillä on mitä noi retardit ajattelee.
Suvakit ovat nyt kovin äänekkäitä ja aggressiivisia. Mitäs suvakki tähän?
Suvakit ovat paniikissa. hehehhe.
HAHAHHAHAHA Suvakkeja vituttaa :DD