Onko Kauhavan terveyskeskus jo kiinni?

Onko terveyskeskuspalvelut jo siirretty jo Lapualle, kun ei saa mitään muuta vastausta kuin, että " ei oo"?
Pitäisi tiedottaa asiasta!
7345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei oo

Äänestä

Ehkä Korhosen Jarmo tietää

Äänestä

Ei haittaa vaikka olisi Lapualla jos palvelut pelaa ja pääsisi asiansa osaavalle lääkärille.
Täällä paikallsessa arvauskeskuksessa ei aina sellaista ole kohdannu.

Äänestä
  • äläkää nyt lapualle ängekö kun me täältä ylistarosta jo kuljetaan siälä, pysykää te vaan kotona!

    Äänestä

Ehkä et vain osaa? Mä olen aina saanut avun kaikkeen täältä mitä olen trvinnut. Turha valittaa jos ei vaan osaa

Äänestä

Ei se ookkaan huonossa kunnossa? Kaksi vuotta sitten johtajat soitti itse aviin ja pyysi tarkastusta. Kun ei tullut 10 miljoonaa euroa rahaa kättelyssä taisi tilakin hieman parantua?

Äänestä

Lääkäri passitti mun fysioterapeutille seinän taa. Terapeutti kysyi mitä täälä teet! Puhuuvat homeesta, ei siälä mitään hometta oo. Siivoojat kerran pesi mattoja kellaris ja sulkivat lattiakaivon. Kait siitä jotakin jäi!! Muuten palvelu pelaa tosi hinosti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapuansotekeskus kirjoitti:

Onko terveyskeskuspalvelut jo siirretty jo Lapualle, kun ei saa mitään muuta vastausta kuin, että " ei oo"?
Pitäisi tiedottaa asiasta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu