Onko Flirt Treffit.com täyttä huuhaata vaiko oikeeta
tietääkö kukaan
13
2599
Vastaukset
- totta.vai.valetta
No mitä itse arvelet? Näyttääkö liian hyvältä ollakseen totta?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15022538/pinflirts-Naiset ainakin vaikuttavat enemmän ulkomaalaisilta ja jos kuvien taustat eivät vaikuta Suomalaisilta
- totta.vai.valetta
aarta kirjoitti:
Naiset ainakin vaikuttavat enemmän ulkomaalaisilta ja jos kuvien taustat eivät vaikuta Suomalaisilta
Kokeilepa hakea samoja kuvia netistä vaikkapa tineye - palvelulla. Laiskat huijarit nappaavat kuvat suoraan pornosivuilta.
- joolippe
kyllä on huijausta.naikkoset ovat ulkomaalaisia
- xXx667
Kusetusta on. Seurasin jonkun aikaa tota =) kolmelle eri "daamille" näytin syytöksiä kusetuksesta. Vastaus kaikilla liki sama, "en voi sanoa tuohon mitään , kun en nää kuka noin kirjottaa ja miksi." Ei ssaattana =) Itse syytökseen eivät siis vastanneet mitään.
- xXx667
Kusetusta on. Seurasin jonkun aikaa tota =) kolmelle eri "daamille" näytin syytöksiä kusetuksesta. Vastaus kaikilla liki sama, "en voi sanoa tuohon mitään , kun en nää kuka noin kirjottaa ja miksi." Ei ssaattana =) Itse syytökseen eivät siis vastanneet mitään.
- MickeyKe
Eiks tuollaisia kusetussaitteja kukaan valvo tai onko jokin taho minne voi ilmoittaa huijaamisesta. Yritin katsoa kuka on domainin takana, mutta kaikki tieto on N/A. Olen myös kirjoittanut asiakaspalveluun pari kertaa mutta ei vastausta. Lähetin kahdelle daamille vastauksen (ostin siis kolmen vastauksen paketin), olin jättänyt oman spostin ja puhelinnumeron, vastaukissa luki että kiitos mutta sain vain tähtisumua! Yep. MIten voi ylipäätään sopia tapaamisista jos ei voi komminikoida suoraan. Eli täyttä PASKAA on tämä flirttreffi.com. Säästä RAHASI.
- ari0109aj
arska ,tämä flirtreffi on täyttä huuhaata ,tämän sivuston kautta kaikki tilin tyhjentäjät pääsevät minun omalle tililleni,,JA ILMAN MINUN LUPAA,eli tyhjentävät minut heidän sivustoille laittamaani maksua ,jossa näkyy totta kait minun kortin tiedot ja parasta tässä on se että,alun perin olin ostavinaan krediittejä joilla voisin vastailla ja kysellä ko. sivujen asiakkailta,oiskos kellään neuvoa miten tästä paskasta pääsee eroon!!!!!
- valveilla
Täyttä huuhaata; Jos luette sieltä sivuilta. Usein kysytyt kysymykset ja sieltä kohta muita asioita lukee seuraavaa; Tämä sivusto sisältää yhteisiä käyttäjä- ja viihdeprofiileja. Viihdeprofiilit ovat kuvitteellisia profiileja, jotka eivät ole käytettävisä fyysisiin tapaamisiin.
Joten siis profiilit ovat kuvittellisia eli tekaistuja ja eivät siis johda fyysisiin tapaamisiin. Säästäkäähän pojat rahanne, multa meni onneks vaan muutama lantti tähän huijaukseen - Nemo11
Se on täyttä huijausta älkää helvetissä ostako kukaan sieltä kredittejä, mitä enemmän kirjoitat yhden kivan naisenkanssa, lisää seuralaisia työnnetään sivuille. Ette varmasti saa yhtään naista sieltä mukaan. Jos alat kysellä joko tavattais, siihen eisaa vastausta mutta muuta kivaa kirjoitetaan. Mone miehet kuulemma pistäneet jopa 300e niiden Kreditteihin. Kaikki on tekaistua henkilöitä
- Boka
Kauniita daameja, mutta oudonnäköisiä "suomalaisinteriöörejä"
Heijaa Amsterdam
BB - ripatti
Nää kaikenlaiset flirt, pano ym treffipalvelut on maailmanlaajuista kusetusta. Niitä pyörittää arskat, reiskat ja kaket maailman yksinkertaisimman kaavan mukaan; Perustetaan tällainen sivusto, jonka kotipaikka ei oo missään. Kopsataan netistä pornokuvia omille sivuille ja eikun verkot veteen. Saalis on varmaa, sillä pilluntarve on kova ja kivannäkönen pimpero sumentaa lopunkin järjen. Reiskat ja kaket vastailee hyvinkin mielellään näiden "suomineitojen"nimissä, kunnes sä hokaat kusetuksen, tai tilisi on tyhjä. Menkää vaikka huoriin, saatte oikeeta naista, jos ei muuten onnistu.
- Anonyymi
Taitaa näiden kuvien takaa löytyä täysin huijareita ja kaiken lisäksi ovat poikkeuksetta miehiä. Yksi tapa huijata pillun puutteessa olevia miehiä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063210Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1571257Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803