..harrastuksiin, vaikka marjastus, sienestys tai koiran koulutus. Olen k-ikäinen mies y-savosta. Vastaa tähän niin sovitaan jatkot.
oisko, ketään naista....
noutajaon
873
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No mitä sä haluut? Parisuhdetta, seksiä..??
Seksiä tuo yökötys haluaa kun yksi ei riitä....... ei kunnioita avokkiaan yhtään kun vieraissa juoksee............ menköön seksipalstoille vonkaamaan
Kiitos asialliseta kommentistasi!!! haluan susta kaverin, vaikka koirankoulutukseen, seksikään, ei ole poissuljettu??? Olen luotettava mukava mies.
"täti" tomakka, kai siellä, vai?
Jos etsit kaveria niin se on sitten vain kaveri, näin itse ajattelen enkä halua seksiä enää ollenkaan se on täysin poissuljettu asia. Ja kaveriksi haluan sellaisen ihmisen jonka tunnen entuudestaan jos sellaista ei löydy olen mieluummin aina yksin. Minulla ei ole mitään mielenkiintoa ruveta tutustumaan yhteenkään tuntemattomaan ihmiseen ja teen sen heti selväksi jos joku niin olettaa!
Marja- ja sieniaika ohi. Ootko muutenkin jotenkin myöhässä....
"neitinäppäräkö" siellä kommentoi???
Voes sannoo että juna män jo! Seoraava tulloo ens kevväänä.