Ymmärtääkö Suvakkivajakit että ovat rasisteja ?

Haukkuvat täällä kantasuomalaisia, eli valkoisia, vaikka ovat olevaan suvaitsevia,!!
Katsoisivat itseään peiliin, ja haukkuisivat ihan itteään !!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo tuntuu olevan tämä "suvaiseminen" vähän valikoitua lajia. Kohdistuu näihin arabihuijareihin ja negrideihin. Kaikkia muitahan ei sitten tarvitsekaan suvaita varsinkaan jos eri mieltä asioista heidän kanssaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suvakit.ite.rasisteja kirjoitti:

Haukkuvat täällä kantasuomalaisia, eli valkoisia, vaikka ovat olevaan suvaitsevia,!!
Katsoisivat itseään peiliin, ja haukkuisivat ihan itteään !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu