Tällaiset tilastot on kiellettävä!

268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toi oli jo vuosi sitten nykyään ei enään edes kerrota on tämä suvakien unelma sitten hionoa katsottavaa.

Äänestä

Kuinkas tuollainen haittamaahanmuuttajien puuhastelu ei kiihota Suomen kansanosia vihaan ? Tai miksi sitä ei niin määritellä ? Tai miksi tuota tänne tunkeutuvien rikosten määrää ja tekoja ei määritellä rasismiksi ?
Ja miksi päättäjät puhuvat mielluummin tuollaisista syntyneistä vihasstuneista puheista mielluummin kuin noista pahoista teoista !!!!!!!!!!!!????????

No koska haittamatuja suojellaan !, EU haluaa suojella heitä ja nämä Suomen EU-nistit lampaina seuraavat EU:n ohjeita, ovat kuin EU-natseja tai EU = epäisänmaallisten järjestö.

Ja näitä raiskaajia haalitaan lisää koko ajan tännekin 500 kuukaudessa ja vielä puhutaan muka jostain 1000:n kiintiöpakolaisen määrästä. Sehän kuusinkertaistuu koko ajan saaaatana !

On suorastaan ihme, että Afrikan ja Lähi-idän riesamiehet eivät saa lainkaan kostoiskuja vastaan, sillä suomessa on jo satoja tuhansia suomalaisia, joilla joku tuttu on raiskattu. Ruotsissa sama luku varmaan jo miljoonissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


riitaRIKKOOrauhaRAKENTAA kirjoitti:

http://www.tamperelainen.fi/artikkeli/448021-nousua-jopa-521-ulkomaalaisten-tekemat-seksirikokset-kovassa-kasvussa


Yleensäkin Suomessa TUTKITAAN liikaa kansaa! Siis liikaa tilastoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu