Venäjän trollaajat alkavat seota

Suomalaiset vain ivaavat tälläkin palstalla heitä vaikka yrittävät mitä konnankoukkujaan. Jatketaan samalla linjalla niin hyppäävät junan alle.
685
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luonnonvalinta poistaa kieroon kasvaneet yksilöt.

1Äänestä

Alkavat seota??? Syntymäsekojahan ne ovat :)

1Äänestä

0 - 15 trollit tappiolla :D

1Äänestä

Venäläinen ihminen on syntymäpöljä

Äänestä

"Venäjän trollaajat alkavat seota. Suomalaiset vain ivaavat tälläkin palstalla heitä vaikka yrittävät mitä konnankoukkujaan. Jatketaan samalla linjalla niin hyppäävät junan alle."

Siin sen näät. Ei kannattaisi trollata Venäjää.

Äänestä

Äläs nyt, tässä ajatuksenvaihdossa on juurikin hauskinta trollien käsittämätön lapsellisuus :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


5eyw4rt kirjoitti:

Suomalaiset vain ivaavat tälläkin palstalla heitä vaikka yrittävät mitä konnankoukkujaan. Jatketaan samalla linjalla niin hyppäävät junan alle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu