Vois pysyy siellä radiossa. Ärsyttää se ammattitaidottomuus, sanoissa/asioissa sekoilu ja naaman vääntely. Joo aina voi vaihtaa kanavaa mutta kun ohjelma on muuten sellainen että jaksaa katsoa..
Se vaalea herkku vois olla juontajana.. Ei nyt tuu nimi mieleen, mutta pyörii siellä temppustudiossa Katajan kanssa.
Se vaalea herkku vois olla juontajana.. Ei nyt tuu nimi mieleen, mutta pyörii siellä temppustudiossa Katajan kanssa.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Vois pysyä pois niin telkusta kuin radiostakin. Ei sitä pysty kukaan katsomaan/kuuntelemaan. Kiljuu kun joku hanhi, siinä kaikki.
Anni on paras.
Ällöttävin juontaja koko porukasta. Ei muuta.
Aivan kamala tyyppi., en pysty katsoo.
Aamulypsyssä roolina on naureskella Jaajon ja Perälän jutuille. Ei tuo mitään omaa ohjelmaan
Anni on tosi hyvä te kateelliset peiton alle piiloon mitättömyyttänne.
Anni nyt ei vaan sovi telkkuun, ei siinä sen ihmeempää ole.
Miks helvetissä sen pitää kiljuu joka ohjelmassa. Siirtyisi vaikka johonkin toimistoon niin kaikki olis tyytyväisiä.
Menee AINA jossain vaiheessa aivan mielenvikaiseksi kiljumikseksi, ei helvetti sitä jaksa.
Surkeista surkein.
Anni on ihana. Olen aina puolikovana kun Anni tulee ruutuun. Ohjelman lopussa olen jo ollut täyskovana ja purkautunut.
Onkohan annilla jonkinlainen aivovaurio, kun mä ainakin saan sen kuvan siitä. Katse harhailee miten sattuu js se on ihan tutkalla välillä ja muutenkin olemus on botenkin et hei onko kaikki kunnossa.
Älykääpiö mikä älykääpiö.
Tää akka sais poistua niin telkusta kuin radiosta. Ei pysty katsoo eikä kuuntelee...