Miksi erika Vikman kopioi Armi Aavikkoa?

Erika on laittautunut mahdollisimman paljon Armi Aavikon tyyliseksi. Selkeä muutos siihen millainen hän oli Tangokuningatarvuotenaan. Dannyn kanssa kun on yhdessä ulkonäkömuutosta ei voi olla huomaamatta. Miksi hän kopioi Armia? Hiustentyyli, vaatteet koko olemus
161298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

HEH, HEH kaukana Armin tyylistä.

Äänestä

Kyllä hän mielstäni on laittanut vaaleat hiustenpidennykset, meikin samantyyliseki ja käyttää näyttäviä vaatteita

Äänestä

On heissä jotain samaa näköä kun Erikalla on vaaleat hiukset nyt

Äänestä

Paljonkin samaa on vaatetus myös

Äänestä
  • Armissa oli jotain persoonallisen kaunista tältä tytöltä ei vastaavaa löydy !

    Äänestä

Fiksu likka , tajuaa mikä naula vetää.Ulkopuolisen silmin katsottuna toi on melko mautonta , Dannyä viedään kuin litranmittaa . Laskelmointi ja pyrkyryys paistaa likasta kauas ,tuskin on niin herttainen kuin esittää , Armissa oli kuitenkin aitoa sydämmellisyyttä ja herkkyyttä , mikä tältä tyrkyltä tyystin puutuu, valitettava kohtalo hänellä oli kieltämättä , vuosia odotteli , että iso D pitää lupauksensa . Tää nyxä on paljon kovempaa tekoa ja tyytyy ilmeisesti vähemppään , kunhan saa julkisuudessa paistatella aikansa

Äänestä
  • Mene ja tiedä, mutta hyvin kummalliselta vaikuttaa.

    Äänestä

Ei taida kaikki muumit olla laaksossa, tai ei ehkä penaalin terävin kynä. Vai miten se ny menikään. Jos omat avut ei riitä niin täytyy apinoida muita. Epämiellyttävää, ellei peräti törkeetä en tykkää

Äänestä

Aaavikko oli pelkkä sekakäyttäjäholisti.f

Äänestä

Ilkka on ihastunut nuoriin vaaleisiin naisiin.Haluaa olla nuorekas vanhus.Tytöille riittää kun on rahaa ja glamouria ympärillä.

Äänestä
  • Pilaako Danny tämänkin elämän. Vieläkö ukkoraihna jaksaisi.

    Äänestä

Arm sentääni oli oikea ihana Armi!!!!

Äänestä

Ei Armia voi kopioida.

Äänestä

Nykyään Erika kopioi ostarin Lissua.

Äänestä

Tulisipa Euroviisut jo nopeasti, niin ei tarvitsisi joka päivä lukea näiden "myrskyisästä" suhteesta😃😃😃😃😃😃 joo ollaan huomattu, että nyt mainostetaan kovasti, ettei kellekkään jää epäselväksi,kuka Eerika on ja mistä biisistä tehdään suosikkia.

Äänestä
  • Pimu parka kuvittelee itsestään vähän liikoja. Jos/kun Danny poistuu hänen elämästään, unohtuu tämä "tähti" hyvin nopeasti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Näkeevaivaa kirjoitti:

Erika on laittautunut mahdollisimman paljon Armi Aavikon tyyliseksi. Selkeä muutos siihen millainen hän oli Tangokuningatarvuotenaan. Dannyn kanssa kun on yhdessä ulkonäkömuutosta ei voi olla huomaamatta. Miksi hän kopioi Armia? Hiustentyyli, vaatteet koko olemus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu