Ensikerta tiedossa, neitsyt olen siis. Mitä luultavammin poikaystäväni kanssa ollaan päätymässä lähetyssaarnaajaan, ja haluisin kysyä että miten nainen voisi olla myös aktiivisena? Hyväillä selkää käsillä, puristella takamuksesta..? Nuolla kaulaa, suudella.. ?
Onko hyvä jos "tulee vastaan" miestä työntöjen aikana, käyttäisi lantiota..
Kertokaa..
Onko hyvä jos "tulee vastaan" miestä työntöjen aikana, käyttäisi lantiota..
Kertokaa..
Vastaukset 2
Vanhimmat
Keskustele miehesi kanssa luottamuksella ekakerrasta.
Tietysti mies pitää jos suutelet, puristelet hyväilet jatyöntöihin on hyvä vastata, kuuntele kroppaasi, älä jännitä.Äläkä suostu mihinkää johon et ole valmis
rakkaudella isosisko
Kiitos, tuntuu jo hieman "ei niin hermostuttavalta". Ollaan kyllä monesti puhuttu jo asiasta, ja kortsutkin ostetaan kohta. Tai hän siis ostaa.. Sovimme että alotettaisiin, tai ainakin ekakerta, lähetyssaarnaajassa. Haluttaisiin kokeilla myös suuseksiä jossain kohtaa, ja ollaan molemmat sen suhteen kokemattomia. Saa nähdä miten käy, toivottavasti on miellyttävät kokemukset.
Kiitos isosisko neuvoista, arvostan niitä
nim. perheen ainoa lapsi