Itse fantasioin siitä, että puolituttu (komea 55v kalju mies)kaveri panisi vaimoani ja roiskisi kuumat spermansa vaimoni rinnoille samalla kun katselisin touhuja ja masturboisin.. eipä tarvinnut kauaa runkata kun lensi mällit!
Vastaukset 14
- Lesbosexirunkkari
Haaveilin siitä että kohta mälli lentää ja pussit tyhjenee
- Les_Joanne
Siitä että tuntematon pariskunta pukee minut tytöksi ja käyttää hyväksi. Nainen suutelisi miestä ja kyselisi tuntuuko hyvälle kun imisin miehen munaa.
Minä runkkasin juuri ja runkkaan useamman kerran viikossa jos en ole naisten kanssa hirveesti.nyt haaveilin tyttöystäväni perseestä kun runkkasin ja siintä että saan huomenna taas naida häntä kunnolla.
- seksifantasiat
Olen 57v ukm ja useimmiten haaveilen salarakkaasta 62v seksikkäästä leskestä
joka on pienikokoinen, tiukka pilluinen, isot tissit ja nännit sekä aina halukas, ei
tarvitse kuin fantasoida tulevia sessioita tai katsoa kuvia mitä olen ottanut, wau!
Johan lentää spermat voimalla!!! - Vaimollekans
Saunavuoron aikana saunaan tulisi useampi vieras mies ja vaimon yllätykseksi menisivät saunaan ja alkaisivat ottamaan häntä. Vaimo saisi monta kullia yhtä aikaa ja minä saisin katsella ja naida häntä sitten viimeiseksi. Huh kun alkoi taas seisomaan
Olisin jossain mökillä pervojen vanhempien setien kanssa ja joutuisin pukeutumaan paljastavasti tai olemaan alasti heidän seurassa. Joutuisin myös tottakai olemaan seksiorjana. Minua kähmittäisiin ja kosketeltaisiin ronskisti, ja joutuisin nöyryytetyksi.
- Runkkarivävy
Haaveilen siitä, että anoppi yllättäisi mut runkkaamasta sen kiimantuoksuisiin pikkareihin ja sen jälkeen nuolettais pillunsa ja perseensä runkkari vävyllä.
- ytkyilyui
Herkkua on siinä monenlaista https://secure.realdoll.com/realdoll-2-preconfigured/ voihke kuuluu, montaako saan maistaa seeeeekäääääää haistaa
- fantasiaaa
haaveilen et liki viiskymppistä vaimoani panis nuori 19-20 vuotias kundi jolla yli kakskyt senttinen paksu jatti kalu.erektio olis mahtava ja jaksais kauan.voisin ottaa kundilta välillä suuhun.vaimoni haaveilee isosta kalusta
- pierropääslemuaa
BX DIESEL CITROEN ei katsastettu ja öljyä vuotaa alleen haaveilen tulisko kuntoon ....runkkailessa
- Haaveitaon
Haaveilin siitä, että pääsis kaverin kanssa runkkaamaan taas ja vaihtamaan samalla kiimassa ajatuksia seksistä ja kaluistamme;)
- johnerik
Jokos siellä on patukka jäykkänä klo 13 lähtien täs
- anonyymistisex
Haaveilin että runkkaisin ja imisin lihavan rahtarin kanssa rekan hytissä levähdysalueella.
- LÖÖLYKAAAHAAA
TE OOTTE .... KIN HOMOJAAAAAAAA
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t71930Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227823Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️71781- 49664
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien59578Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh28538Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞29530- 46517
Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä29499- 35489