Kuinka sitä käyttää

tyydytetyt

Mulle on naiset painottaneet ennemmän , kuinka sitä käyttää. Itselläni ei mikään kauhen pitkä vaan aika paksu, tuntuu että se olisi tärkeämpi elementti.

10

386

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eli kuten itsekin todistit, koolla on väliä. Ei ole uutinen se.

      Käytetäänkö paksua kullia samalla tavalla, kuin ohuttakin?

    • Mie73

      Tärkeintä on osata käyttää! Miksi työ miehet ette voi jo uskoa sitä...

      • dlgoyhk

        Jos osaa käyttää, kumpi parempi, iso vai pieni?


      • Mie73

        Pieni, koska ei tarvii pelätä että sattuu takaapäin tai ratsastaessa, kun voi keskittyä pelkkään nauttimiseen;)*


      • ryhnmj
        Mie73 kirjoitti:

        Pieni, koska ei tarvii pelätä että sattuu takaapäin tai ratsastaessa, kun voi keskittyä pelkkään nauttimiseen;)*

        Äläs nyt viitsi, iso on aina parempi. Vain jos on pieni, naiset antaa neuvoja miten sitä pitää käyttää, isolla saa päästää menemään ilman neuvoja.


    • eimuuu

      Paksu sinulla on ainoastaan se mahasi.

    • Näin.se.menee

      Suurimmalla osalla miehistä on seksiin aivan sopiva vehje eikä naiset juurikaan anna arvoa sentillä sinne tänne. Aavistuksen keskivertoa isompi kalu tuntuu hieman tehokkaammin etenkin synnyttäneellä ja seksiin tottuneella naisella, mutta ero on lopulta hyvin pieni, koska seksin tyydyttävyyden ratkaisee niin moni asia. Huonoa seksia saa isompikaluiseltakin siis, joten asia ei siksi merkitse oikeastaan mitään.

      Useat naiset ovat esteetikkoja ja kaunis kalu on aina mieleen. Kaikki suuret poikkeavuudet eli kovin käyrä, kovin lyhyt, outo terskan muoto, liian iso esinnahka, poikkeavan pieni tai suuri kalu tms. vaikuttaa yhtä paljon tai oikeastaan yhtä vähän. Jos mies on mieleen ja seksi hyvää, kalukin aina kelpaa.

      • älä.asko.viitti

        Et sinä läski ole saanut 'useita naisia' kuin unissasi.


      • paljasonihana

        Mukava lukea kerrankin asiallinen kommentti eikä näitä peräkammari poikain vänkäämisiä kuinka alle 18cm katkaravulla ei tee mitään.


      • 34rrriit
        paljasonihana kirjoitti:

        Mukava lukea kerrankin asiallinen kommentti eikä näitä peräkammari poikain vänkäämisiä kuinka alle 18cm katkaravulla ei tee mitään.

        Mistä tiedät ettei pieni mies sitä kirjoittanut?


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko vassarin lääkkeet(mt) jääneet taas ottamatta

      Sen verran järjetöntä persuhuutoa taa näkyville. Tuo yksi häiriintynyt ei osaa kuin "huutaa" isoilla kirjaimilla, se on
      Maailman menoa
      47
      1492
    2. Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että

      Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.
      Ikävä
      59
      900
    3. Mieti oikeasti

      Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.
      Ikävä
      30
      667
    4. Taasko sä vedit

      Suojamoodin päälle? Miehelle
      Ikävä
      87
      637
    5. kene ajoi "kolarin"?

      "Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl
      Savonlinna
      14
      605
    6. Tiedoksi yhdelle naiselle

      että mies lähestyy kaikin tavoin jos on kiinnostunut! 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      43
      583
    7. Pahin tapa satuttaa toista

      On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.
      Ikävä
      56
      574
    8. Liikenneonnettumuus

      Linkkari ja ruotsibiili törmäsivät linkku oli redun opetusajossa
      Ylitornio
      7
      542
    9. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      24
      531
    10. Minä kyllä odotan nainen

      että sinun kanssa voisin jutella asioista ihan oikeasti.
      Ikävä
      44
      521
    11. Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä

      Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan
      Ikävä
      70
      520
    12. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      61
      515
    13. Jos kaivattusi on

      Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?
      Ikävä
      47
      513
    14. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      37
      506
    15. Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen

      Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj
      Ikävä
      14
      491
    16. Kylän tielle remonttia?

      Mitäköhän kylän tielle ruvetaan tekemään ku laitettu tuommoset töpsät muutamien suojateitten kohille?
      Hyrynsalmi
      13
      472
    17. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      132
      449
    18. 42
      428
    19. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      45
      409
    20. Miten vuosien jälkeenkin tunteet voivat olla niin voimakkaat?

      Että pelkkä ajatus sinusta täyttää silmät kyynelistä.
      Ikävä
      26
      399
    Aihe