NHL doping huume kiekkoilijat

KHL samoin ei olympiakisoihin. Ymmärettävää, koskapa huumehuuruinen kiekkoilijan elämä olisi katkaistava ja kokea vieroitusoireet, kylmä kankkuna. Hyvä, että Laine löysi oikeat doping aineet, että sai maalin.
362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MIKHÄ SE ON SELLAANEN TOUPINKI?

1Äänestä

Kirkasotsainen Suomijunnu vuoden NHL.ssä, massaa tulee, huumeet maistuu, doupattu ja vielä homokin. Rahaa tulee, tosin huumeet syö sisuskalut ja pää on hakattu lommoille, jatkuva ripuli sekä käy hitaalla.

Äänestä

nhl-huumeet on kielletty muuualla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huumehörhöt kirjoitti:

KHL samoin ei olympiakisoihin. Ymmärettävää, koskapa huumehuuruinen kiekkoilijan elämä olisi katkaistava ja kokea vieroitusoireet, kylmä kankkuna. Hyvä, että Laine löysi oikeat doping aineet, että sai maalin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu