http://www.rfsu.se/Bildbank/Dokument/Praktikor/praktika-condoms_guide.pdf?epslanguage=en
Peniksen keskipaksuus on näköjään 10cm.
Nyt löytyi faktaa
5
329
Vastaukset
Joo. Velton peniksen paksuus on tuo, mutta se kyllä siitä paksunee, kun penis täyttyy verellä.
Rfsu ei tekisi tuon paksuisille peniksille liki 11 cm ympärysmittaisia kumeja. Kumin tarkoitushan on pysyä kullin varressa naidessa ja liian iso kumi ei pysy. Kyseessä on ns. lohtutulos pillikulleille.
Rfsu:n hupikirjoitus peniksen keskipaksuudesta on 8-12 cm ympärysmitta. Sama kuin sanoisi miesten keskipituuden olevat 1-2,60 metriä. Melkoista heittoa :D
Jos väki viitsisi googlata, niin huomaisivat, ettei yhtäkään tutkimusta ole peniksen keskipaksuudesta, jossa tulos olisi 10 cm ympärys. Mistähän se kertoo?Voi kiesus sentään. Tuossa tuota paskaa taas tuli. Jos sinulla on ohut kulli, taittele kassisi kumiin?
WTF? Miksi ei voisi ostaa sopivia kumeja, eikä mitään itselle sopimattomia jätesäkkejä? Häh? Häh? HÄH?
Pienille, ohkaisille, alle 10cm-ympäryksisille kulleille on ns. Aasian malleja, eli juuri sellaiseen pikkuiseen nappulaan sopivia.
Miksi asioista pitää tehdä niin vaikeita?
Askon mahtiaisaan sopii hyvin tuorekelmu. Se peittää pahan hajun, ja naimaanhan Asko ei koskaan, eikä milloinkaan, pääse. Eli mitään ehkäisyä ei sinällään tarvita.- Asiasta.tietävä
Häxyllä on pieni
- Tuo-liki-totuus
Mulkun paksuus mitataan niin, että mittanauha vedetään kireälle. Ei niin kuin moni, että löysän esarin ja mittanauhan välistä paistaa päivä.
- möhömaha.muurari
Oululaisilla on kaikilla yli tuon keskimitan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 544826
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1774328- 1333993
- 673922
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans493721Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793538- 1003088
- 542915
- 252736
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p172534