Nyt löytyi faktaa

Nikke1998

5

313

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joo. Velton peniksen paksuus on tuo, mutta se kyllä siitä paksunee, kun penis täyttyy verellä.

      Rfsu ei tekisi tuon paksuisille peniksille liki 11 cm ympärysmittaisia kumeja. Kumin tarkoitushan on pysyä kullin varressa naidessa ja liian iso kumi ei pysy. Kyseessä on ns. lohtutulos pillikulleille.

      Rfsu:n hupikirjoitus peniksen keskipaksuudesta on 8-12 cm ympärysmitta. Sama kuin sanoisi miesten keskipituuden olevat 1-2,60 metriä. Melkoista heittoa :D

      Jos väki viitsisi googlata, niin huomaisivat, ettei yhtäkään tutkimusta ole peniksen keskipaksuudesta, jossa tulos olisi 10 cm ympärys. Mistähän se kertoo?

    • Voi kiesus sentään. Tuossa tuota paskaa taas tuli. Jos sinulla on ohut kulli, taittele kassisi kumiin?

      WTF? Miksi ei voisi ostaa sopivia kumeja, eikä mitään itselle sopimattomia jätesäkkejä? Häh? Häh? HÄH?

      Pienille, ohkaisille, alle 10cm-ympäryksisille kulleille on ns. Aasian malleja, eli juuri sellaiseen pikkuiseen nappulaan sopivia.

      Miksi asioista pitää tehdä niin vaikeita?

      Askon mahtiaisaan sopii hyvin tuorekelmu. Se peittää pahan hajun, ja naimaanhan Asko ei koskaan, eikä milloinkaan, pääse. Eli mitään ehkäisyä ei sinällään tarvita.

    • Asiasta.tietävä

      Häxyllä on pieni

    • Tuo-liki-totuus

      Mulkun paksuus mitataan niin, että mittanauha vedetään kireälle. Ei niin kuin moni, että löysän esarin ja mittanauhan välistä paistaa päivä.

    • möhömaha.muurari

      Oululaisilla on kaikilla yli tuon keskimitan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2254
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1008
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      962
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    6. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      863
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      121
      842
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      749
    Aihe