Koska Venäjä alkaa?

Vaikuttamaan äänestyspätökseeni pressavaalissa?
4173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuskinpa huomaatkaan.

Äänestä
  • Miten se saa, sitten minulta mieleisensä päätöksen?

    Äänestä

Tuskin huomaatkaan.

Äänestä

kyllä se pian alkaa,,,venäja on syyllsena kaikista maailman ongelmista,,,,ja vielä röyhkeita jatkija,, esim, puolustusministeri sanoi,,et naton pojilla pitais olla hyvät pampersit ja
kenraalilla vaseliini....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vieläenhuomaa kirjoitti:

Vaikuttamaan äänestyspätökseeni pressavaalissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu