Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pariskunta kiinnostunut kimppahommista

Eli ollaan kiinnostuneita menemään Turun XXX Paradiseen kimppahommiin. Mutta onko siellä nykyään sen kimppahuoneen myötä vieläkin pelkkiä miehiä vai onko siellä pariskuntia ja naisiakin?
9843
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

harvemmin siellä pariskuntia ja naisia käy. olen joskus nähnyt kun käyn aika usein. itselle kelpaa kuitenkin kaikki joten ei ole väliä vaikka ei näykään. jos katsoo niiden ilmoituksia osiota kotisivuilta niin ei kovin montaa naisten ilmoitusta ole.

Äänestä

Aika usein siellä käy pareja. Kumpikin ovat miehiä. Naisväki loistaa poissaolollaan.

Äänestä

Lauantaina 11.11 paradisessä swinger-bileet kaikki pariskunnat ja heteromiehet mukaan

Äänestä
  • Niin millaista Swinger bileissä oli? Oliko paikalla edes yhtä naista vai oliko vain miehiä ja transuja?

    Äänestä

  • Kiinnostunut_mies kirjoitti:

    Niin millaista Swinger bileissä oli? Oliko paikalla edes yhtä naista vai oliko vain miehiä ja transuja?

    Ei ollut yhtäkään naista mukana., vain miehiä ja transuja.
    Mutta meillä oli tosi mukavaa!

    Äänestä

Tänään klo 18-19 paikalla pariskunta N. 19 160/80 M. 190/60 Olemme molemmat 25 vuotiaita.

Äänestä

Kannatti mennä paikalle. Upea nuori pullukkanainen ja pitkä laihamies touhusivat keinuhuoneessa kuudenaikaan kun menin paikalle.

Ainakin neljä miestä kävi tätä nuorta pullukkaa panemassa itse tyydyin vieressä runkkaamiseen ja tälle pullukalle suihinantamiseen.

Äänestä

Isot tissit oli

Äänestä
  • Ilo tissit tosi (takaperin edellinen).

    Tosin itse en ollut paikalla enää tuohon aikaan, joten en pysty todistamaan puolesta tai vastaan :D

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


himokimppa kirjoitti:

Eli ollaan kiinnostuneita menemään Turun XXX Paradiseen kimppahommiin. Mutta onko siellä nykyään sen kimppahuoneen myötä vieläkin pelkkiä miehiä vai onko siellä pariskuntia ja naisiakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu