Sisi tuota mitähän äsken tapahtui? Mitenkä on mahdollista?
Piti rekisteröityä facebookkiin. No täytin ne tiedot ja laitoin sähköpostini siihen kahteen kertaan kuten siinä pyydetäänkin.
Sen jälkeen kun olin tiedot täyttänyt niin tuli sivu mihin piti laittaa koodi joka oli tullut sähköpostiini.
No menin sähköpostiini ja avasin viestin jonka otsikkona oli että facebook tilin palautus koodi. No se vähän kummastutti että mikä palautus kun rekisteröidyn mutta sitten kirjoitin sen koodin ja kappas olinkin jonknu toisen tilillä kenellä sama etunimi. Tietenkin kirjauduin heti ulos kun huomasin tuon.
Sitten menin takas sähköpostiini ja sinne oli tullut mulle postia facebookilta että tilillesi on kirjaututtu jne. niin siinä lukee vastaanottajana eri henkilö kuin minä. Sama etunimi mutta eri sukunimi mutta sähköposti on sama kuin minulla eli mitä hemmettiä? :D Katsoin sitä alkueprästä viestiä facebookilta missä annettiin se koodi niin siinä oli mun sähköposti oikein mut eri henkilö kuin minä vastaanottajana :D
Onko tämä nyt joku ihme aukko facebookissa vai missä eli pitääkö mun nyt ilmoittaa että näin kävi? facebookiin? Luukkuun? Miten edes voi olla kaksi samaa sähköpostia ? Luukussa on posti.
Mitäihmettätapahtuiäsken
nytenymmärrä
0
111
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1117983Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4247122SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1855392Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1284341Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en764264Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal954206Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103932Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03620Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132480Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema172076