moi kaikki citroeniä rakastavat tyyipit.
sanon vaan että citroen on ihan paska auto. ittellä oli citroen mutta ei se saatana
edes kestä monttusella tiellä ajamista. haistakaa kaikki paska jotka sellanen
paskan hommaa.
Citroen on paska
7
395
Vastaukset
- eirakastakumpaakaan
Eikös se sun auto ollu Pösö ? Katoppa uudelleen sitä keulamerkkiä.
- kusetuskos
Tosin tämä tollo ajelee mopoautolla. Ja se vasta monttusella tiellä on ihan paska..............
- lääke-auttaa
Otappas tojotero iltalääke ja mene äidin viereen nukkumaan.
kaikki autot on paskoja mutta työn takia joutuu autoa moni pitämään joten olet osittain oikeassa. - Heze69
eiköhän tuo ole jo hieman epänormaalia hommaa jos jotain automerkkiä rakastaa -taitaa jo mennä jonkin sortin perversion puolelle! ;-)
- Ladakommari
Citronistillä se menee hyvin herkästi.
- meikäpoikaon
Sanoo ladakommari. ken ladalla ajaa se itseään vihaa.
- Anonyymi
Nyt on asia puhetta!!!!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609291IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3146474Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?691503Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61351- 1091141
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.841130Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut72973Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43828Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23726MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311718