Aito tavis persukannattaja

Pitäkää Laura Huhtasaari kaukana tiedotusvälineistä.
795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Äläs nyt vasuri taas teeskentele ja valehtele sikana.
Ihmiset ovat jo muutenkin Kyllöstyneet vasemmistoon.

Äänestä

Persujen ohjaamana pian koko kansa uskoo Huhtasaaren käsitykseen litteästä maapallosta !

Äänestä
  • Huhtasaarihan kertoi, että vasemmisto väitti hänellekin, että maapallo rajoittuu Neuvostoliittoon, sen ulkopuolella ei kuulemma ole mitään.
    Eli vasemmisto on kertonut hänelle maapallon litteydestä.
    Ja vasemmiston ajatusten latteudesta. Tämä kaikki tieto lättäpäisiltä vasureilta.

    Äänestä

Laura pitää tuoda joka ilta telkkariin, vaikka vain viideksi minuutiksi, julistamaan sanomaansa. Onhan se lapsellisuudessaan vähän ärsyttävä, mutta niinhän viihde joskus on.

Äänestä

Huhtasaari on hyvä ehdokas. Verrattuna kusipäiseen Niinistöön jopa erinomainen ehdokas.

Äänestä

Huhtasaari on erinlainen ehdokas. Niinistö romahtaa muutaman viikon kuluessa.

Äänestä

Suomessa loisivan omalieliitin rikoksia ei tutkita ei Siad Barre-diktatuurin kannattajia ei ketään
niitä vain elätetään täällä ja niiden perheitä

Siad Barren kätyrit varastetut dollarit taskussa (taviksilla ei ole rahaa ei ulkomaan eikä omaa) pekenivat Pietariin - Suomeen ei ollut yhteyksiä - ja kävelivät suvakkien avulla Suomeen loisimaan Aeroflotin putsattua heidät matkan aikana dollareista

Breaking news:
Somalimaa järjestää presidentinvaalit maanantaina 13.11. Kahdella ehdokkaalla kolmesta on Suomen kansalaisuus

Yle vaikenee
https://www.suomenuutiset.fi/1930-luvun-kaiut-kumisevat-toden-teolla-esittiko-vasemmistoaktiivi-todella-muilutuksia/#comment-244336

Verorahoitteinen Yle-anarkismi suosii väkivaltaa peittelemällä ja halveksii demokratiaa

Yle kyllä kertoo Huhtasaaren ylinopeussakosta
Vaikenee naamioanarkistien uhkailusta Halla-ahoa vastaan
Yle pitäisi saada MAKSUTELEVISIOKSI, sen HBO-sarjat kuuluvat maksullisiin emmekä tarvitse peittelyä ajankohtaisasioissa

Toisin kuin Yle, Ruotsissa kuntaliitto SKL on huolestunut valtuutettuihin ja SITEN DEMOKRATIAAN kohdistuvasta uhasta ja SKL JUURI NYT vaatii erityistä auttavaa puhelinta tilanteisiin, jossa Halla-aho oli: naamioidut kommunistianarkistit piirittävät ja vain oma toiminta selvittää tilanteen

GOOGLAA: SKL vill ha hjälptelefon för hotade politiker

8.11.2017 Ruotsin kunta/maakäräjäliitto SKL haluaa perustaa auttavan hätäpuhelimen luottamushenkilöille, joita uhkaillaan tai kimppuun hyökätään … Haluamme saada lakiin kohdan, jossa luottamushenkilön uhkaaminen on yhtä raskas rikos kuin virkamiehen uhkaaminen, Emil Broberg SKL:n kolmas varapuheenjohtaja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siiosoikeesti kirjoitti:

Pitäkää Laura Huhtasaari kaukana tiedotusvälineistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu