Saara voitti viisukarsinnan !!!!

ekavoitto skumppalentää......
686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Saara on paras ja ei taatusti arvostele Fatimaa, jota muuten aion äänestää ja Fatim Presidentiksi!!!!

Äänestä

Fatimaa tottakait ajaa Hmm no joidenkin asiaa

Äänestä

Saran esittämät kappaleet valtaavat kolme ensimmäistä sijaa,ylivoimaa

Äänestä

kunha sateenkaarilippu liehuu!

Äänestä

lepakot lentää...uaaa uaaa uaaaa uaaaa

Äänestä

Lespoilun kunnioittaminen ja esillenosto YLE:n TV-verorahoilla, sellainen on paljon tärkeämpää kuin se että lähetettäisiin sinne Porttugaliin joku joka voisi voittaa, tai edes sijoittua.

Noi parrakkaat lesbotähdet on niin eilistalven lumia, että ne ei kiinnosta siellä enää yhtään ketään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zeropoints kirjoitti:

ekavoitto skumppalentää......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu