Paluu Sally nuorempi?

uusisally

4

303

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onnellinenpaluu
      • Ärsärs

        Uusi Sally Spectra tuo virkistävää vaihtelua sarjaan. Siellä on jo ihan tarpeeksi nähty vakavia naamoja tai imeliä pusipusi-kohtauksia. Vihdoinkin jotain räväkkää ja hauskaa. :)


      • katsoja78
        Ärsärs kirjoitti:

        Uusi Sally Spectra tuo virkistävää vaihtelua sarjaan. Siellä on jo ihan tarpeeksi nähty vakavia naamoja tai imeliä pusipusi-kohtauksia. Vihdoinkin jotain räväkkää ja hauskaa. :)

        Samaa mieltä. Nyt on Kauniit ja rohkeat taas mielenkiintoinen tämän uuden Sallyn ja hänen porukkansa ansiosta. Tunnelma on melkein kuin vanhoina hyvinä aikoina kun Sheilakin vielä palaa ja sarjan alkutunnari vaihtuu entisenlaiseksi myös.


    • räväkkää.tiedossa

      ihana Sally! nyt kelpaa katsoa...Steffy saa nenilleen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      46
      9055
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      103
      6488
    3. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      105
      6186
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      133
      4707
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      165
      4563
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      86
      3152
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      169
      2291
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      65
      2168
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      159
      2116
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      49
      1901
    Aihe