Kotiarestissa päiviänsä viettävä Trunp on toimintakyvytön siionistien juonittelun ja valehtelun seurauksena.
https://news.mail.ru/politics/31612789/?frommail=1
https://news.mail.ru/politics/31612789/?frommail=1
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kahden suurvallan presidenttien tapaamista ei voitu järjestää koska kuten Peskov sen esittää amerikkalaisten joustamattomuuden takia,Trumpia valvotaan kuin suurennuslasilla.
Venäläiset vaan eivät joko tiedä tai näyttävät tietämätöntä siionistien vallasta USAssa vaikka heillä on sama historia Neuvostoliiton ajoilta.
Milloinka nuo vihaajat ja hullut
Anteeksi! Trumpin kommentti jäi lyhyeksi,siis milloinka nuo hullut ja vihaajat tajuavat että USAn ja Venäjän suhteet on hoidettava jos haluamme ratkaista ongelmat Syyriassa,Pohjoiskoreassa,Ukrainassa ja terrorismissa,Venäjä vain meitä pystyy siinä auttamaan.