miehekästä toimintaa, jos ei sana tehoo, puukko puhuu
mitäs sovinista tuumaa porvoon jutusta
tosiurho
4
1464
Vastaukset
- no.suomihoro.tietty
Kukas se toi rastan maahan ja teki lapsia sen kanssa?
- UseimmitenRegeeOnOkei
Se oli aluksi makeeta.... Pariisissa, ranskaa puhuva Rasta saarilta regeen, jalat leviänä peräpystyssä ympäri vuorokauden ! Sitten pako suomisisarusten hoivaan, rastalle ei selitetty mitään se joutu toimimaan ihan ominpäin ! Siideritunkki yleensä pettää kaiken ympärillään....... henkisesti.
- LOLOMGLOL
Taas joku verorahoistaan huolissaan oleva luulee, että hänen sanasa on laki:D
- jah.babylon
Siinäpä nimimerkki kertoo kehitystason täydellisesti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.4382457Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek132292Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2501445Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.821129Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel621046Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4131022Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä41898- 153895
- 56859
- 79835