Matut ovat paskasakkia

Se on nähty useasti viime vuosien aikana.
7119
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hyvä esim. kuumasta rakkaudesta Porvoossa! Kulttuurieroja tulee!!!!Hyvä Suomineito!

Äänestä

Mamut varsinkin Afrikan maista ovat parhautta, fiksuja, filmaattisia, hyviä rakastajia ja naisensa suojelijoita.

Äänestä
  • Mutta itse olet euromies.

    Äänestä

Näin on. Mutta miksi niitä maahan imuroidaan? Vastaus: Suomalaisen naisen vinoutunut perverssi hoivavietti johtuen vuosikymmeniä jatkuneesta helposta elämästä ilman mitään velvollisuuksia.

1Äänestä

Odotan aikaa, jolloin Venetzuelan sorrettuja kauniita naisia oletaan
tuomaan Suomeen.
Miedän geeniperimäämme pitää saada vahvistusta.

1Äänestä

  • Afrikkalaisia miehiä tänne eikä ketään muita kiitos!!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pelkkiäJätteitä kirjoitti:

Se on nähty useasti viime vuosien aikana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu