Toivottavasti tuokin iljettävä salaliitto avautuu niin, että myös "suuret tekijät" joutuvat vastuuseen. Epäillä sitä voi, kun lukee, miten kävi Hollannissa.
http://www.nnettle.com/news/2026-dr-phil-canceled-after-exposing-elite-pedophile-ring-on-tv-show
Pakenemaan päässyt, Kendalliksi nimitetty nainen oli lapsesta lähtien eliittipedofiilirenkaan orja. Dr Phil- ohjelman juontaja Dr. Phillip McGraw haastatteli Kendallia, joka kertoi kokemuksistaan: lapsi meikattiin ja hänet lennätettiin suihkukoneella eri puolille maailmaa VIP-tapahtumiin ja hänen 'asiakkainaan' oli yritysjohtajia ja korkeatasoisia poliitikkoja aivan politiikan huipulta.
Koska hän oli viettänyt melkein koko elämänsä vankeudessa, hän oli harvoin nähnyt televisiota tai päässyt internettiin, mutta nyt hän sanoo, että hän näkee koko ajan valtamedian tv-ohjelmissa miehiä ja naisia, joille hänet oli myyty.
No, Hollannissa Dr Phil-ohjelmaa ei näytetty kanavalla, jolla sarjaa oli esitetty jo 15 vuotta. Syytä diskaamiseen ei kerrottu.
Eliitin salaliitto
4
264
Vastaukset
- paha.juoni.paljastunut
Kamppailu salakavalaa verenhimoista miehittäjää, orjuuttajaa ja salamurhaajaa vastaan on käynnistynyt monissa maissa. Myös Suomessa.
- kenenkädettärisee
"Lolita Express" oli nimeltään tuo miljonääri Jeffrey Epsteinin lento. Tai siis lennot. Mukana esim. Bill Clinton, Donald Trump, koomikko Chris Tucker ja näyttelijä Kevin Spacey ja ties ketä muita?Epstein sai jonkun onnettoman pienen tuomion vaikka jäi kiinni alaikäisten parituksesta. Tuo aihe "sex kitten beta" ja "project monarch" liittyy tähän. Aluksi siihen liittyviä viestejä ei meinannut saada millään läpi ja eräälle toiselle palstalle julkaistua viesti lähti alle 30 min. vaikka siinä ei ollut mitään syytä poistamiseen. Mahtaa olla nyt osalla porukkaa maailmassa kusi sukassa kun alkaa kuvio paljastumaan. Ja niin pitää ollakin. Uhreille mielenrauhaa. Usein nämä reppanat vielä leimataan hyväksikäytön jälkeen niin että ovat muka itse syyllisiä ja ajautuvat huumeisiin ja itsemurhiin.
- jfkkk
Valtamedia. Kontrolli pelaa, isoveli valvoo. On enää aika vähän riippumatonta mediaa läntisessä maailmassa. Monet monet sanoma- ja aikakauslehdet, kirjankustantamot, elokuvateollisuus ja tv-yhtiöt kuuluvat mikä suoraan, mikä kiertoteitä samoille omistajaporukoille. Ei ole ihme, että he saavat tavoitteensa läpi aivopesulla. Mitä Bonnier ja Aller meillä omistavat?
Noihin hommiin liittyy yksi keino pitää retkille osallistujat kurissa: kiristys. Kerrotaan, että valokuvausta harrastetaan ei yksin omien iltojen iloksi vaan pitämään tärkeä porukka kurissa ja valmiina tottelemaan. Raha ei taida auttaa pääsemään irti, eipä ole helppoa, ei kannata kadehtia. - Pahvipaavot
jfkkk kirjoitti:
Valtamedia. Kontrolli pelaa, isoveli valvoo. On enää aika vähän riippumatonta mediaa läntisessä maailmassa. Monet monet sanoma- ja aikakauslehdet, kirjankustantamot, elokuvateollisuus ja tv-yhtiöt kuuluvat mikä suoraan, mikä kiertoteitä samoille omistajaporukoille. Ei ole ihme, että he saavat tavoitteensa läpi aivopesulla. Mitä Bonnier ja Aller meillä omistavat?
Noihin hommiin liittyy yksi keino pitää retkille osallistujat kurissa: kiristys. Kerrotaan, että valokuvausta harrastetaan ei yksin omien iltojen iloksi vaan pitämään tärkeä porukka kurissa ja valmiina tottelemaan. Raha ei taida auttaa pääsemään irti, eipä ole helppoa, ei kannata kadehtia.Kaiken omistaa oikeiston rahamafia ja väitetään vihervasemmiston muka hallitsevan valtamediaa. Rahavalta tätä kaikkea ohjaa, niillä on suurimmat intressit ja omistukset.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2589639K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1615388Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1545034PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *604712- 1812180
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.102125Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell2991756- 881478
- 151105
- 411073