Toivottavasti tuokin iljettävä salaliitto avautuu niin, että myös "suuret tekijät" joutuvat vastuuseen. Epäillä sitä voi, kun lukee, miten kävi Hollannissa.
http://www.nnettle.com/news/2026-dr-phil-canceled-after-exposing-elite-pedophile-ring-on-tv-show
Pakenemaan päässyt, Kendalliksi nimitetty nainen oli lapsesta lähtien eliittipedofiilirenkaan orja. Dr Phil- ohjelman juontaja Dr. Phillip McGraw haastatteli Kendallia, joka kertoi kokemuksistaan: lapsi meikattiin ja hänet lennätettiin suihkukoneella eri puolille maailmaa VIP-tapahtumiin ja hänen 'asiakkainaan' oli yritysjohtajia ja korkeatasoisia poliitikkoja aivan politiikan huipulta.
Koska hän oli viettänyt melkein koko elämänsä vankeudessa, hän oli harvoin nähnyt televisiota tai päässyt internettiin, mutta nyt hän sanoo, että hän näkee koko ajan valtamedian tv-ohjelmissa miehiä ja naisia, joille hänet oli myyty.
No, Hollannissa Dr Phil-ohjelmaa ei näytetty kanavalla, jolla sarjaa oli esitetty jo 15 vuotta. Syytä diskaamiseen ei kerrottu.
Eliitin salaliitto
4
253
Vastaukset
- paha.juoni.paljastunut
Kamppailu salakavalaa verenhimoista miehittäjää, orjuuttajaa ja salamurhaajaa vastaan on käynnistynyt monissa maissa. Myös Suomessa.
- kenenkädettärisee
"Lolita Express" oli nimeltään tuo miljonääri Jeffrey Epsteinin lento. Tai siis lennot. Mukana esim. Bill Clinton, Donald Trump, koomikko Chris Tucker ja näyttelijä Kevin Spacey ja ties ketä muita?Epstein sai jonkun onnettoman pienen tuomion vaikka jäi kiinni alaikäisten parituksesta. Tuo aihe "sex kitten beta" ja "project monarch" liittyy tähän. Aluksi siihen liittyviä viestejä ei meinannut saada millään läpi ja eräälle toiselle palstalle julkaistua viesti lähti alle 30 min. vaikka siinä ei ollut mitään syytä poistamiseen. Mahtaa olla nyt osalla porukkaa maailmassa kusi sukassa kun alkaa kuvio paljastumaan. Ja niin pitää ollakin. Uhreille mielenrauhaa. Usein nämä reppanat vielä leimataan hyväksikäytön jälkeen niin että ovat muka itse syyllisiä ja ajautuvat huumeisiin ja itsemurhiin.
- jfkkk
Valtamedia. Kontrolli pelaa, isoveli valvoo. On enää aika vähän riippumatonta mediaa läntisessä maailmassa. Monet monet sanoma- ja aikakauslehdet, kirjankustantamot, elokuvateollisuus ja tv-yhtiöt kuuluvat mikä suoraan, mikä kiertoteitä samoille omistajaporukoille. Ei ole ihme, että he saavat tavoitteensa läpi aivopesulla. Mitä Bonnier ja Aller meillä omistavat?
Noihin hommiin liittyy yksi keino pitää retkille osallistujat kurissa: kiristys. Kerrotaan, että valokuvausta harrastetaan ei yksin omien iltojen iloksi vaan pitämään tärkeä porukka kurissa ja valmiina tottelemaan. Raha ei taida auttaa pääsemään irti, eipä ole helppoa, ei kannata kadehtia. - Pahvipaavot
jfkkk kirjoitti:
Valtamedia. Kontrolli pelaa, isoveli valvoo. On enää aika vähän riippumatonta mediaa läntisessä maailmassa. Monet monet sanoma- ja aikakauslehdet, kirjankustantamot, elokuvateollisuus ja tv-yhtiöt kuuluvat mikä suoraan, mikä kiertoteitä samoille omistajaporukoille. Ei ole ihme, että he saavat tavoitteensa läpi aivopesulla. Mitä Bonnier ja Aller meillä omistavat?
Noihin hommiin liittyy yksi keino pitää retkille osallistujat kurissa: kiristys. Kerrotaan, että valokuvausta harrastetaan ei yksin omien iltojen iloksi vaan pitämään tärkeä porukka kurissa ja valmiina tottelemaan. Raha ei taida auttaa pääsemään irti, eipä ole helppoa, ei kannata kadehtia.Kaiken omistaa oikeiston rahamafia ja väitetään vihervasemmiston muka hallitsevan valtamediaa. Rahavalta tätä kaikkea ohjaa, niillä on suurimmat intressit ja omistukset.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä13811235Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on15710361- 278053
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1976598Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.545749- 865214
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1584483Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai314276Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas814132Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1383682