Perjantaina kävin erään tutun afrikkalaisen kotona ja sieltä jatkoimme kaupungille. Kaupungilta tarttui mukaan muodokas nigerialaisnainen.
Aamuyöstä homma meni panoksi kuten pitääkin. Nainen ei vain tuntunut saavan orgasmia millään, oli kyllä mukana ja melko lähelläkin, mutta ei niin ei. Vako oli hyvä ja hänellä lantiolihaksetkin kunnossa joten minä nautin kyllä ja päästelin aamu-ysiin asti.
Tämä nainen ei vain saanut orgasmia. Tuo satutti kunniaani sillä viimeisen 5 vuoden ajan olen kyllä pitänyt huolen että nainenkin saa osansa. Nainen sanoi että kaikki ok, tuntui hyvältä. Mutta orgasmia hän ei saanut. Oisko jollain selitystä/arvausta miksei?
Afrikkalaisnaisen orgasmi
7
2234
Vastaukset 7
Iso mikä iso mutta jos on tottunut isompaan?
Ehkä naisella oli jokin esto päällä?- Ei_ollu_oma_itsensä
Tervetuloaa nykyaikaan. Ihan vain tiedoksi todella moni käyttää nykyään SSRI-myrkkyjä (psyyke"lääke"). Ja ne aiheuttaa tuommosta orgasmivaikeutta tai pitkittyneisyyttä, joka johtuu kokonaan tai osittain lääkkeen aiheuttamasta seksuaalisesta tunnottomuudesta, niin emotionaalisesta kuin kehollisesta tunnotomuudesta, tai tunnon laimentumisesta.
- perttiprkl
Niinpä! Terveyskeskuslääkärit varsinkin kun niitä oikein tuputtavat lähes jokaiselle! Omasta kokemuksesta tiedän kun taannoin seurustelin erään naisen kanssa joka sai todella voimakkaita orgasmeja ja vielä erittäin nopeasti! Oli ns "erityisherkkä" HSP! No joo mutta sitten terveyskeskuslääkäri määräsi tälle k.o.naiselle juuri näitä kirottuja SSRI-lääkkeitä (sitalopraamia) ja eipä samainen nainen enää saanutkaan orgasmia...ei sitten vaikka mitä olisi tehnyt!
- fucked
eihän ne kemiat aina ihan kohtaa ...ehkä se oli vähän jännittynyt ni ei tullu ... ens kerralla voi jo tulla,,,?? uusiksi vain ...??
- nainen_n
En tiedä selitystä, mutta minua ainakin vituttaa, jos jään ilman orgasmia sängyssä. En sitä suoraan sano miehelle, koska olen hienotunteinen. Vain ne miehet pääsevät jatkoon rakastaja-kilvassa, joiden kanssa saan orgasmin. Onneksi olen onnistunut muutaman tällaisen valioyksilön löytämään.
- KukkivaTölli
Klitoris leikattu ?
Innostuin tuosta aloittajasta ja vietin loma viikon Kenialaisten kanssa. Kokemuksesta voin nyt sanoa että noilla ainakin orgasmin saaminen tarvitsi kyllä normaalia pitemmän hyöläämisen. Nautinnollista kyllä mutta aikaa se vei.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981211
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku87834Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31764- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466