Huonomuistinen mies, nyt nämä tupakanpummaajatytöt: mitä herroille kuuluu? hän pokkana kertoo, raiskattiin. 15-vuotiaat eivät saisi edes polttaa tupakkaa.
Hän kovin rumasti puhuu sekaverisistä lapsista, niinpä, Suomessa on paljon suomalais/ulkomaalaisia lapsia ja Vihdin mies tietää, että kaikki ovat raiskaajia ja tappajia. Liekö hänellä lapsia, ovatko isäänsä tulleet turhiksi torilla mesoajiksi?
Mulle ihan sama, mutta voisi ikäänkuin pysyä noissa tarinoissa todessaan. Toinen heppu kertoo jotain 10 vuotta sitten sattunutta puukotuksen yritystä uutena, ei ole päiväystä katsonut.
Ikävä tapaus tuo POrvoon tapaus, mutta vielä ikävämpää on, etteivät aikuiset ihmiset ole kartalla, Suomessa on sattunut vähintään yhtä järkyttäviä lapsen surmia. Miesten tekeminä on jäänyt mieleen se, kun isä poltti kaksi lasta tahallaan talon mukana äidin ollessa työpaikkansa tilaisuudessa tai mies ampui kolme alle kouluikäistä äidin matkalla ollessa. Jälkimmäinen kyllä itsensäkin.
P.S. Jos haluaa puhua teinien raiskauksista, on todella sattuneita raiskauksia. Eivätkä suomalaiset miehetkään ole immuuneja teinitytöille. Ehkä useammin vanhemmat vain lakaisevat maton alle, kun teini käy kolmikymppisen asunnolla juomassa ja vähän leikkimässä aikuista.
Vihdin mies Eduskuntatalolla
vihdinmieshelsingissä
1
341
Vastaukset
- tuppukyläneero
Kovasti tätä Vihdin miestä kaikki raiskausaiheet kiinnostaa, taitaa itse kiihottua niistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913105
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.652653- 2032240
- 741886
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91691- 1041519
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191176- 811130
- 951089