Itäkaupungin K- Markettia uhkaa sulkeminen

K - Markettia uhkaa sulkeminen vetovastuullista kauppias yrittäjää ei ole löytynyt.
9449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sale joutaa ennen pois kun K-Market,onhan siinnä Jukola salmen toisella puolella. Kauppapeli Valtimon jälkeen jatkuu Nurmeksessa,eihän sitä tiedä,vaikka löytyy tiukan paikan tullessa hometta.

Äänestä

Itäkaupungin K - Kauppa on silmäätekevien kaljanosto paikka kun ei iljetä ostaa muualta.

Äänestä

Onkos sitten Sale silmäätekevien kaljapullon kuorien palautuspaikka,kun ei marketissa iletä.

Äänestä

Juuan tai Lieksan Alkossa Nurmeksen silmäätekevät käyvät.

Äänestä

Puuttuu maksavat asiakkaat. Kauppa ei kannata.

Äänestä

Käymme Jukolassa, kaupan voi lopettaa.

Äänestä

Käymme K-Marketissa itäkaupungissa,Salen voi lopettaa

Äänestä

Käymme lieksassa, nurmeksen voi lopettaa.

Äänestä
  • muuttakaa asumaan lieksaan niin maalia pelastuu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ItäkaupunginK-Market kirjoitti:

K - Markettia uhkaa sulkeminen vetovastuullista kauppias yrittäjää ei ole löytynyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu