Vielä olisi pari päivää aikaa ilmoittautua ensi vuoden nakukarnevaaleihin... Mies haluaisi että menisimme mutta en oikein tiedä. Tietääkö kukaan miten tuolla suhtaudutaan tulokkaisiin? Rannoilla olemme olleet niin kotimaassa kuin ulkomailla sekä tietty möksillä nakuiltu yhdessä muiden kanssa mutta sisätiloissa ei koskaan. Jännittää millaista olisi osallistua.
Nakukarnevaalit
Pauliin91
263950
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Uusia tervehditään. Kuten vanhojakin.
Julkijuopettelua ja naintia siinä lyhykäisyydessään mitä jäi 2:desta viime karnevaalikerrasta.
ps. Kohta joku kaksinaismoralistinatu tulee piipittämään ettei siellä mitään tuollaista ole samoin kun yyterin nakurannoillakaan ei ole seksiä kuten nämä kaksinaismoralistinatu sanovat vaikka monet näistä yhdistysläisistä olen ihan itse nähnyt yyterissä ja karnevaaleilla vieras muna suussa ja pimpissä pelehtimässä.
Mahtavaa touhua siksi on kiva ollakin mukana jos vaikka lykästäis
Sinne vaan kyllä Olli ottaa teidät vastaan ja pitää huolta rouvasta.
Mukaan vaan rohkeasti. Ihan rauhallista menoa.
" Jännittää millaista olisi osallistua."
Konditionaali!
Voi teitä mentaalikkoja! Mitä jännittämistä osallistumisessa muka on?
Onhan se jännää ensikertalaiselle ja vähän muillekin, mutta pientä jännitystähän moni varmaan nakurannoiltakin hakee elämäänsä.
Kerro nyt vielä, mitä jännitystä siellä on?
Ei tarvitse edes pelätä taskuvarkaita.
Eikä vaatteiden tarttumista johonkin. Tai niin, tietenkin jännität sitä, että oksa tms. voikin tehdä naarmun iholle.
Niin tai punkkia.
Tämän vuoden aktiviteettina on kullin pituuden mittaus. Naiset huolehtivat kilpailuvälineen kuntoon saattamisesta ja kilpailun voittaja saa panna karnevaalien kuningatarta.
Jos jumbo saa lohdutuspalkinnon niin sitten osallistun.
Haluaisin tietää missä ne on ja mihin voi ilmoittautua:D Mielenkiintoista! Pitääkö olla jonkun ryhmän rekisteröitynyt jäsen?
Jos tuota pitää kysyä, olet menossakorkeintaan villeimmässä mielikuvituksessasi.
TietenkinNatristiliiton sivuilla tuollaiset asiat ovat.
Siellä selviää kaikki muukin.
Kiitos! Selvisi.
Hyvä että selvisit.
Onko siellä kaikki noin tylyjä käytökseltään, kuin nuo yllä olevat vastaajat? Jos ollaan ilman vaatteita, saa päänupin sisäpuolella olla kuitenkin jotain täytettä.
Niin. Kun aloittajalla ei sitä jotain ollut, hän sai just sitä mitä pyysi.
Ei nää täällä vastailevat sinne ole tulossa. Ole ihan rauhassa. Sinne tulee ihan oikeita naturisteja, ei mitään virtuaalisia.
Tosi kivaa porukkaa ovat ja varmasti tulette hyvin vastaanotetuiksi. Harmi, kun emme pääse tänä vuonna siippani kanssa.
Oli ihanaa vilkuilla matureiden karvattomia pimperoita harmi vaan etten päässyt sovittamaan
Ei niissä pimperoissa tai munissa mitään ihmeellistä oo, vaan ihmisissä.
kuka voitti kullikiasan?
Eikö mitään vuotoja karnevaaleista?
Kirjoitit tuon ensimmäisen marraskuussa. Oletteko tehneet päätöksiä? Menettekö tai olitteko?
Jormalaiset sai porttikiellon kun änkyräkännissä ehdotteli jokaiselle miehelle homostelua ja päälle kusemista
Joo, yksinäinen mentalisti. Mut eihän se paikalle uskaltaudu. Mentalisoi vaan.