Tummatukkainen kaunokainen lounaalla Tuusulassa

Sinä kaunis tummatukkainen nainen, musta huppari ja farkut jalassa. Olit lounaalla tuusulassa tänään perjantaina 1.12 klo 11- istuit ikkunan vieressä toisen kaunokaisen kanssa. Jäin kaipaamaan nimeäsi! Vilkuiltiin välillä toisiamme :)
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimeäni et saa, mutta käteen voit vedellä ilmaiseksi. Se lounasravintola tarjoaa?

Äänestä
  • No mäki katoin et mitä vittuu toi pervo vilkuilee meijän pöytään. Mistä vitusta noit pervoi sikiää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nimihukassa kirjoitti:

Sinä kaunis tummatukkainen nainen, musta huppari ja farkut jalassa. Olit lounaalla tuusulassa tänään perjantaina 1.12 klo 11- istuit ikkunan vieressä toisen kaunokaisen kanssa. Jäin kaipaamaan nimeäsi! Vilkuiltiin välillä toisiamme :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu