Luin, että Tampereellakin on jo aika paljon sinkkutalouksia. Itsekin pyöritän sinkkutaloutta, mutta koska olen kuitenkin aika sosiaalinen ihminen, niin olisin kysynyt teiltä arvoisat Tamperelaiset aikuiset sinkut, että missä baareissa, tapahtumissa, tilaisuuksissa, tms. te yleensä käytte, kun työpäivä on takana ja pyykkikorikin on tyhjä?
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Homobaarissa on käyny sinkkuuteni varmistaseksi. Meillä on siellä murkkapöydässä virkkaus- ja ompelukerho.
Hupiukko.
Netissä ja puhelin liimattuna käteen....
Kotona kissan kanssa haaveillen OIKEISTA miehistä.
Odota vain niin prinssi uljas satumaan soittaa ovikelloa......
Joopati. Joku satusetä tulee kyselemään pankkitunnuksia:/
Häpee ja jännitä nurkassa, ei onni odottaen tule, vaan eläen sanoo vanha kansa.........
Tuppisuu , naamavääräinen negatiivinen, tukeva ja tupakoiva, tyylitön iso-perse , salaa juova nainen ei todellakaan ketään, huom. ei ketään oikeasti kiinnosta koskaan eikä missään, paina tämä visusti mieleesi !
Miksi sitä huushollia pitää pyörittää ? mulla toimii ihan hyvin pyörittämättäkin.
Nyt kun tämä notmää astui voimaan kuka enää uskaltaa naisia lähestyä.paitsi jos on lakimies mukana varmistamassa.että sexuaalista häirintää ei tapahdu.Lisää sinkkkutalouksia tiedossa.Joku prostitutio nainen ihmetteli jossain ohjelmassa,että suurin asiakaskunta on n30v hyvin varusteltuja miehiä.Siinä teille miimäätä,Miksiköhän.
Käyvät oppimassa ja treenaamassa kokeneen naisen luona, samasta syystä nuoret miehet hakevat vanhempien naisten seuraan baareissa ja nettitreffeillä, ei ne muuten vanhoista akoista kiinnostuneita ole.