Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tupakkafetissi

En osaa syytä sanoa mutta tupakoiva nainen on vain ihan hel***in seksikäs. Onko muita miehiä tai naisia joita tupakointi kiihottaa. Nainen kun vetää seksikkäästi tupakkia aktin aikana niin kyllä on kyrpä kuin betonia. Kuinka yleinen fetissi mahtaa olla. Löytyykö muita kohtalotovereita?
4134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos tollasia joutuu pohtimaan aamulla puol viisi,jä pyytämään vielä kommentteja,taitaa betoni olla korvien välissä?

Äänestä

Taitaa se tervan vaikutus toimivan hajusteena parfyymin sijasta
ei käy aloittajaa katteeks ja ymmärrän miksi ei

Äänestä

Eilen vaimoni halusi että menen sängyn alle alasti tupakoimaan kun hänen ystävättäret tulivat illalla glögille jouluostosten jälkeen. Samalla minun piti huutaa rivoja sanoja tupakoinnin lomassa. Välillä "viuhahdin" vessalle paskalle. Kuulin kun naiset ihmettelivät käytöstäni, vaimoni vain sanoi että "sillä on viidenkympin villitys". Viuhahtaminen oli kiihottavaa, täytyy myöntää että mulkku seisoi kun rautakanki kun kirmasi akkojen silmien alla vessaan ja takaisin taas sängyn alle tupakoimaan. Jälkeenpäin tuli vaimolta sanomista, en olisi saanut nimitellä hänen vieraitaan vitun huoriksi, olisi vain pitänyt huutaa "kyrpää" ja "pillua" sekä ehkä myös onanoida tupakoinnin lomassa. Noh, jäipähän ensi kerralle jotain. Vieraiden lähdettyä vaimo tuli sängyn alle, jakoi tupakan kanssani ja otti minulta suihin ensimmäistä kertaa ja nieli kaiken kun laukesin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


smokeman91 kirjoitti:

En osaa syytä sanoa mutta tupakoiva nainen on vain ihan hel***in seksikäs. Onko muita miehiä tai naisia joita tupakointi kiihottaa. Nainen kun vetää seksikkäästi tupakkia aktin aikana niin kyllä on kyrpä kuin betonia. Kuinka yleinen fetissi mahtaa olla. Löytyykö muita kohtalotovereita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu