Kaikille pienikokoisille

sopivaa

Luulen, ettei toisilleen sopivat välttämättä kohtaa, kun on tätä kokoasiaa niin yksipuolisesti esitetty, että mikä on ihanteellista. Elikkä täällä yksi nainen, joka haeskelee miestä, jolla olisi kapea. Selibaatissa oltu jo monta vuotta, koska seksi aiheuttaa liikaa kipuja ja virtsatievaivoja. Oon seksuaalinen ja saan orgasmeja itse, välillä leluja käyttäen, välillä niitä ei tarvita, mutta ovat kapeampia kuin normi vehje.

Muitakin kaltaisiani naisia on (joille sopii paremmin pienempi vehje), joten kaikki itsensä pieneksi kokevat menkää nettideiteille jne, jotta teille sopivat löytäis teidät helpommin. :) Jos joku aukoo päätään teidän kokonne takia ne on ilkeitä ja ymmärtämättömiä. Kyse on vaan yhteensopivuudesta.

Kiinnostais myös yleensäkin tietää mittoja teiltä jotka pieneksi koette itsenne, jos joku haluaa kertoa. Oon tutkinut tilastoja aiheesta, mutta en tiedä kuinka hyvin kuvastaa totuutta.

Ja olennaisinta on muut asiat ihmisessä kuin se koko, mutta seksin kannalta se on tärkeä (ne virtsatiekivut on täyttä helvettiä ja voi kestää usean viikon ajan ja itekään ei voi koskea alapäähän yhtään).

10

1046

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pillumieles

      Mulla 14-15cm ja koen sen pieneks, ollaan ilman sit

    • Viriiliveijari

      Mulla n 13 cm ja ympärysmitta aika pieni. Olen aina haaveillut naisesta jolla tiukka alapää.

    • Viriiliveijari

      Ihan vois vain kokeilla onnistuuko se ;-)

    • Kutistunutnakki

      Eihän nämä kaverit oikein tiedämikä se pieni onkaan. Omani oli silloin parhaimmillaankin lähes 10 senttinen. Nyt ei pysty enää vessassa käymään imman että avaa koko housut ja istuu istuimelle. Johtuneen siitä kun ei ole enää edes tuntoa. Eli eipä tällä ole enää niihin hommiin.

    • Mulla on myös vähän keskimääräistä pienempi. Pituutta on, mutta ei yhtään paksu.
      Kukaan ei silti ole valittanut etteikö se hoitaisi tehtäväänsä.

    • Jaettikyrpae

      Ei saatana. Minimuna haussa. Onko aloittaja kotoisin Oulusta?

      • askon.löhiövaimoke

        Sieltähän se. Pukeutuu mekkoihini,


    • sopivaa

      Kiitos vastauksista :) Jos joku asuu Varsinais-Suomessa päin tai kohtuumatkan päässä ja on alle 35v ikäluokkaa niin jos haluutte tutustua voitte kirjottaa mulle meiliin: sopivaa @ gmail.com

      • Jaettikyrpae

        Vaaditko valokuvan todisteeksi meisselin pienuudesta?


    • Anonyymi

      Ei ole isoa mutta näppäränä on vaihtoehtona seiskan käsi.🙂

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      327
      3195
    2. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      206
      2853
    3. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      58
      2439
    4. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      168
      1499
    5. Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa

      MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har
      MTV3
      17
      1292
    6. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

      Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
      Kotimaiset julkkisjuorut
      52
      1274
    7. Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!

      Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      915
    8. 59
      912
    9. 84
      847
    10. Kullannuput kaahas Stopintakaa ja kolari...

      Tätä se mun uneni tiesi...
      Ilmajoki
      20
      824
    Aihe