kuka on palstan kyylä?

7120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Isänmaan petturi se on.

Äänestä
  • Nuo virheet ovat sallittuja, minusta jopa parasta täällä.

    "Vähemmän miellyttävällä luonnetyypillä varustetut koehenkilöt tuohtuivat muita enemmän kielioppivirheistä."
    Tuossa lopputulos.

    Äänestä

Niillä ei yleensä äly leikkaa!

Äänestä

Peräkonttilindström on kyylä.
Tuhannet työttömät perussuomalaiset joutuvat kärsimään kyylän asettamista pakkosanktioista.

Äänestä

Kyllä se on tämän palstan Komuakka joka tonkii kaikki pilkut hhhe.

Äänestä
  • Kaikki maailman kommunistit ovat älykkäämpiä kuin sinä, lisäksi olet hintahtava.

    Äänestä

Homotynkkynen on melkonen kyylä.
Kirjottaa vihaviestejä ja käy oikeutta.
Perseenantaja persu häviää juttunsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


byäääh kirjoitti:

https://tekniikanmaailma.fi/kielioppivirheista-huomauttelevista-ihmisista-paljastui-yhteinen-piirre-ovat-mantteja/

Voisko se olla natonuolija persu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu