Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Villi Irasta kokemuksia

Ooottekp käynyt Villi-Iran luona?
11668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Itseä palvelevat kokemukset saat menemällä ja toteamalla itse.

Äänestä

En pitänyt, liian koppava käytös vaikka en kyseistä palvelua ollut hakemassakaan. Aliarvioi asiakasta pahasti. Soitin ovikelloa pari-kolme minuuttia liian aikaisin, tämä koppelo sai hirveet itkupotkuraivarit. Parempiakin on Suomessa.

Äänestä
  • Siis että dominan pitäis olla höveli ja kysellä koko ajan subin mieltymyksiä ja muutenkin mielistellä.
    Voi luoja teitä uusavuttomia!

    Äänestä

  • Jo-on-fetissi kirjoitti:

    Siis että dominan pitäis olla höveli ja kysellä koko ajan subin mieltymyksiä ja muutenkin mielistellä.
    Voi luoja teitä uusavuttomia!

    Hei daiju, kerroin että en ollut hakemassa dominointia. Sinä olet yksi hiton pelle jos et erota dominointia fetissistä. Ota selvää asioista ennenkuin viduilet uusavuttomuudesta muille.

    Ja edelleen olen sitä mieltä että tämä nirppanokkaämmä on nostanut itsensä sille jalustalle missä se nyt keikkuu. Ei jatkoon.

    Äänestä

  • Pellemikäpelle kirjoitti:

    Hei daiju, kerroin että en ollut hakemassa dominointia. Sinä olet yksi hiton pelle jos et erota dominointia fetissistä. Ota selvää asioista ennenkuin viduilet uusavuttomuudesta muille.

    Ja edelleen olen sitä mieltä että tämä nirppanokkaämmä on nostanut itsensä sille jalustalle missä se nyt keikkuu. Ei jatkoon.

    Tiedätkö edes itse mitä pajatat? Fetissi on kiihottumista ja voimakasta mielihyvää aiheuttava esine tai asia. Kuten dominointi. Miksiköhän oletat miesten menevän dominan luokse? Itseään kehumaanko?

    Äänestä

Hm... Jos haet valtiatarta etkä ole valmis noudattamaan valtiattaren sääntöjä niin taidat olla hieman hukassa toiveidesi suhteen.

Äänestä

Kävin useita vuosia sit, esitin hyvin suorasanaisesti että en halua seksualisoida mun fetissiä mutta tää valtiatar silti heitti jotain sen tyyppistä läppää. Se että noudatat sääntöjä on tottakai tärkeää ja liian aikaisin paikalla oleminen on syystä kuin toisesta riskaabelia, mutta jos domina sooloilee asiakkaan toiveiden kanssa niin kannan rahat sille joka tekee sitä mistä sille maksetaan.

Äänestä

Tykkäsin....olin erään tytön kanssa ns. Ensi treffeillä tuolla. Tapasimme laivalla ja kun ehdotin että mennäänkö toteuttamaan hänen seksifantasiansa niin hän sanoi että käy kunhan päästään maihin. Tuonne sitten päädyimme ja ainakin minun mielestä homma meni niinkuin sovittiin. Maksaahan tuo mutta jäipähän ihana muisto ja sain tyttöystävän jonka fantasiat täsmäävät omiini 😊

Äänestä

Olen käynyt kaksi kertaa. Ensimmäisellä kerralla olin hänen nössykkä aviomiehensä, jota hän komensi töihin ja piiskasi kaupan päälle paljaalle pyllylle, kun kuurasin kontallani lattioita.
Seuraavaksi kerraksi olin pyytänyt itselleni orjattaren, jonka hän järjesti. Hän oli minun venäläinen piikani, jota ruoskin ja höykytin oikein olan takaa tunnin mittaisessa sessiossa. Oikein nätti parikymppinen tyttö. Nämä sessiot tapahtuivat jo kymmenisen vuotta sitten, kun studio oli vielä Punavuoressa. Positiivisia kokemuksia.

Äänestä

Kyllä. Upea ja ihana lady!

Äänestä

Ei jatkoon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karittt kirjoitti:

Ooottekp käynyt Villi-Iran luona?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu