luottokortti

se talouspolun omatekoinen miljonääri kerskuu uimahallissa ostavansa kanarialta lomaosakkeen ,voi vittu kun mies ei saa eres pankkikorttia ????!!!!!!
5245
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei se rahanteko ole kaikille yhtä helppoa,etenkin kun se pitäisi saada aikaan rehellisin keinoin.

Äänestä

saunassa on hyviä keskusteluja ja kuulee erilaisia mielipiteitä. Toivottavasti keskustelut jatkuvat sivistyneinä, eikä tämän ketjun aloittajan tapaisia juttuja tule lisää esim. tälle palstalle. Kaikkien käviöiden mainehan siinä menee ja kävijämäärät vähenee p:n jauhajien takia.

Äänestä
  • Vastaus sinulle (Uimahallin)joo jos ei ole lompuukki kunnos niin eihän tällaista siellä lauteilla kannata kerskua ,maine siinä menee ,jos on jotain MENETETTÄVÄÄKÄÄN:

    Äänestä

Lomaosake on se viimeinen jota ostan. Sen verran niistä tiedän. Leuhkija osoitti "taloudellisen tietämyksensä". Kuinkahan moni lähti saunasta ulos naurua pidätellen ?

Äänestä

Älkää uskoko kaikkia SIPPIMIEHIÄ siellä löylyissä vaikka olisi mistäkin TALOUSPOLULTA, oli polku mikä hyvänsä,niin siellä voi olla paskanen loppu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


homotes kirjoitti:

se talouspolun omatekoinen miljonääri kerskuu uimahallissa ostavansa kanarialta lomaosakkeen ,voi vittu kun mies ei saa eres pankkikorttia ????!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu