Kuka hullu näitä oikeasti uskoo?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201712212200621094_ul.shtml
...tai sitten hulluja on oikeasti paljon liikkeellä... ja narkkarikin vielä... tottakait poliisinkin vanha tuttu...
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201712212200621094_ul.shtml
...tai sitten hulluja on oikeasti paljon liikkeellä... ja narkkarikin vielä... tottakait poliisinkin vanha tuttu...
Vastaukset 11
Vanhimmat
Itselle tuli heti mieleen että olisi äärioikeistolainen
Jokainen rättipää on mielenterveys tapaus. Miksi siitä pitää erikseen tiedottaa?
Saksan automieskin varmaankin leimataan kohta mt-tapaukseksi ja narkkariksi?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201712212200621091_ul.shtml
Surmia Jyväskylässä suunnitellut veitsimies pakkohoitoon - todettu syyntakeettomaksi
http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201712212200621479_u0.shtml
Onko sitten terroriteoksi luokiteltava vain islam-hihhulien tekemiksi todistetut murhat? Eikö jokainen isis-terroristi muka ole myös mt-tapaus? Eikö ääri-islam muka luo mielenvikaisuutta?
Autonkuljettajalla enää oikeutta elää sitä voi miettiä?
Entäs Turun puukkojunkari, joka olikin narkkari ja tietty mt-tapaus etc...
Uskooko julkisen puolen edustajat oikeasti, että kansa uskoo tuollaiseen sumutukseen? Meille valehdellellaan, että koko juttu olikin ns. kännissä ja läpällä eikä ISLAMIN (PERUS)OPPIEN NOUDATTAMISTA.
Ne kuvittelee ettei osata ajatella...
Kuka hullu näitä oikeasti uskoo? Tässäkö nämä oli ne jouluterrori-iskut joista CIA varoitti myös Suomea. Kuka hullu uskoo ja mitä. Ne jotka uskovat kaikkeen mitä valtamedia kirjoittaa ovat mt-tapauksia ja ne jotka mediassa asiasta kitjoittaa uutisen on myös mt-tapauksia. Kohta koko maailma on mt-tapaus.
Onneksi meillä on tervejärkinen porvarihallitus!
Monta iskua on joulun alla pystytty estämään viime hetkillä. Turhaan ei siis varoiteltu. Mutta jossain ne terroristit ovat onnistuneet kun pitävät koko eurooppaa hälytystilassa. Ja kuinka paljon valtiot joutuvat käyttämään varoja näiden iskujen estämisiin.
Fantsuu, fantsuu ja kansanedustajat suutelevat toisiaan pikku hiprakassa.