Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kiinnostusta

kiinnostaisi parin rakastelun katsominen ja myös kimppakin m55 nuorempi pari
voisi hyötyäkin siitä
699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kiinnostaisi. Eikä ois meille eka kerta noin esiintyä.

Äänestä

miten kohdataan

Äänestä
  • Laita yhteydenottotietoa
    Sovitaan paikka ja aika

    Äänestä

olen varattu miten teihin saisi yhteyttä

Äänestä
  • Niin olen minäkin varattu ja meillä on yhteinen posti. Joten vastaanotossa olisi ongelmia.

    Äänestä

vitut siitä sit mitään tule

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ehdotuksetm kirjoitti:

kiinnostaisi parin rakastelun katsominen ja myös kimppakin m55 nuorempi pari
voisi hyötyäkin siitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu