Onko kellään täällä epäilyä tai tietoa tulleensa tyrmätyksi Järvenpään yöelämässä? Itse luulen että kaverini tyrmättin taannoin järvenpäälaisessa yökerhossa. Jätti juomansa pitkin iltaa vahtimatta ja oli yhtäkkiä tosi sekava ja puhui outoja, lopulta jalat eivät kunnolla kantaneet. Onko kellään siis tietoa että Järvenpäässä liikkuisi taas tyrmäystippoja?
Tyrmäystippa kokemuksia
Tonttutyttö91
0
132
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083