Kuinka usein kaipaat täällä itseäsi?

Entäpä kaivattuasi? Kumpaa kaipaat useammin kirjoittamissa ketjuissasi??
367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En koskaan itseäni. Kaivattuani vaihdellen, ainakin muutamana päivänä viikossa

Äänestä

Mä kaipaan muuten vaa ystäviä ja samalla en jaksais olla tekemisissä. Ihmidten ennakkoluulot on nii sairaita

Äänestä

15 viestistä 10:ssä kaipaan itseäni. Vaihdan kuijien kirjaimia koska haluan tuntea olevani suosittu. Luulen ettei kukaan tajua. Itelle tulee mukava olo ajatuksesta ettö paljon kaipaajia. Kehun mös usein naisena itseäni komeaksi. tykkään niin paljon itsestäni <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


galluppii kirjoitti:

Entäpä kaivattuasi? Kumpaa kaipaat useammin kirjoittamissa ketjuissasi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu