pukkia jolla säkit täynnä

löytyykö pukkia käymään 47v rouvan luona illalla? asun leppäkaarteessa.
71148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

10min menis kun palkalla

Äänestä

Löytyy

Äänestä

Kyllä löytyy panssari(at)luukku.com

Äänestä

Menes kuule siihen paikalliseen pizzeriaan keskustassa niin löytyy pukki tiskin takaa. Kyseisen paikan mamuomistaja on hyvinkin antelias 😁

Äänestä

Kyl määki voin käyrä vetäsee...

Äänestä

Tulee seuraavan kerran ensi jouluna, jos olet oikein kiltti tyttö.
Tai sitten ei tule ollenkaan!

Äänestä

totta kai löytyy ja pukki haluaisi saada säkit tyhjäksi pikaisesti

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yksinrouva kirjoitti:

löytyykö pukkia käymään 47v rouvan luona illalla? asun leppäkaarteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu